Reaktyvinės avialinijos patiria per pune į Kolombo skrydžius

parašė , 2016-02-15 20:29

Vienas iš didžiausio objekto Indijos aviacijos rinkoje, Reaktyvinės Avialinijos yra Mumbai-pagrįsta avialinija, kuri aptarnavo žmones daugiau kaip du dešimtmečius. Reaktyvinis laineris, kuris pradėjo jo operacijas kaip orinį taksi, užaugo, kad taptų pilnos paslaugos vežėju per trumpą periodą. Tai taip pat turi visapusį tinklą, dengiant apytiksliai 75 maršrutų paplitimą per pasaulį. Tai jungia 47 vidaus vietas prie apytiksliai dviejų tuzinų tarptautinių vieno dolerio banknotų daugiau kaip 19 šalių.

Būtent ši sudėtinga naudojama struktūra, leidžia avialinijai pasiūlyti skrydžius net ant palyginti mažiau populiarių maršrutų., Pavyzdžiui, jūs galite lengvai rezervuoti Thiruvananthapuram į Abu Dabį, Ahmedabadą į Daką ar net Pune į Kolombo skrydžius su Reaktyvinėmis Avialinijomis
Kitas daiktas, kuris padarė šį vežėją tiek populiarų tarp keliautojų, yra savo paslaugos skrydyje ir ant pagrindo. Tai žinoma pasaulinės klasės paslaugų aprūpinimu, ir sekti yra keli, kurie priverčia tai išsiskirti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nelydimų Nepilnamečių nešimas

Tai neramu ir neramu, kad išleistų vaiko kelionę vienišą, bet tai tampa pakeliama, kai avialinija įneša savo indėlį, kad padėtų vaikui ir saugotojui. Tai didžiuojasi nelydimų nepilnamečių prižiūrėjime; vadinasi jūs galite jaustis išlaisvintas, jei jūsų vaikas važiuoja vienas su šia avialinija. Ant tarptautinių skrydžių, vežėjas aprūpina pagalbą vaikams tarp amžių 6 ir 12, skrisdamas vieną ar su kažkuo, kas dar nepasiekė amžiaus 18. Avialinijos garantuoja, kad jūsų palatos nėra niekada neliestos per kelionę ir susodintos šalia galeros, tokiu būdu kabinos komanda gali prižiūrėti juos.

Oro uosto Poilsio kambariai

Tai išmėto gausius poilsio kambarius Indijos viduje ir kelis per pasaulį. Bangaloras, Haidarabadas, Mumbai, Delis ir Kolkata yra tarp Indijos miestų, kur Reaktyviniai poilsio kambariai yra esantys. Be to, jūs galite taip pat surasti prabangius poilsio kambarius šio vežėjo Abu Dabio, Bangkoko, Dubajaus, Londono ir Paryžiaus oro uostuose. Jei jūs važiuojate ant Pune į Kolombo skrydžius, tai jūs galite džiaugtis, kadangi jis taip pat turi poilsio kambarius šituose dviejuose maršrutuose. Kadangi Delis ir Mumbai yra du bendriausi sustojimai per tokius skrydžius, keliautojai gali taip pat panaudoti poilsio kambarius šitose vietose tuo metu, kai jie laukia savo jungimo oro transporto tarnybos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pasilinksminimo Priemonė

Viena iš pagrindinių priežasčių, kad daug lakūnų teikia pirmenybę Reaktyvinėms Avialinijoms yra savo pasilinksminimo paslauga skrydyje. Skrisdamas nuo Pune į Kolombą, jūs galite žiūrėti paskutinius filmus, pramogines laidas ir net žaisti žaidimus ant ekranų už vietų. Jei jūs mėgstate skaityti, tai jūs galite išsirinkti iš įvairių žurnalų, kuriuos šis vežėjas aprūpina per skrydžius.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.