Patarimai, kad nupirktų avialinijos bilietus

parašė , 2014-01-18 09:52

Elektroninio pašto pavojai: Tai yra vienas iš svarbiausių žingsnių procese rezervuoti bilietą prieš suplanuotą kelionę. Jei jūs esate įsitikinęs dėl savo kelionės, tai patartina rezervuoti jūsų bilietus 3 mėnesiai iš anksto. Jūs galite pasirašyti elektroninio pašto pavojus, kad žinotumėte apie geriausius ir pigiausius airfare reikalus. Jei jūs nesate įsitikinęs dėl savo maršruto, jūs galite tik pasirašyti elektroninio pašto pavojus ant žemo airfares, kad žinotumėte geriausius pasiūlymus nuo vieno maršruto kitam.

Geriausias laikas Rezervuoti: Airfares yra apskritai aukšti savaitgaliais, atostogos ir per festivalius. Geriausi pasiūlymai ir pasiūlymai yra paprastai pasiekiami antradieniais ir trečiadieniai. Dauguma pardavimų specifiniams maršrutams yra išleisti pirmadieniais, naktį, avialinijų, ir kelionių agentūros siūlo geriausius pasiūlymus savaitės pradžioje
Tokiu būdu pasistenkite iš visų jėgų rezervuoti antradieniais, popietėje, ir trečiadieniai.

Geriausias laikas, kad Rezervuotų iš anksto: Jūs galite sutaupyti daugiau, kai jūs rezervuojate bilietus kaip galima anksčiau. Jūs galite rezervuoti pigesnius 3-5 mėnesius iš anksto Tarptautiniams skrydžiams ir 6-8 savaitės iš anksto vidaus skrydžiams.

Lyginkitės su Žemomis Kainos Avialinijomis: Ieškokite tinkle skirtingų avialinijos paslaugų ir lyginkitės, kad apribotumėte tai geriausiam, kuris tinka jums. Yra daug žemų kainos avialinijų kaip Ryanair, Tigro Avialinijos ir Pietvakarių Avialinijos. Kai kurie žmonės galbūt nėra atsipalaidavę su žemais kainos lėktuvnešiais, kadangi dauguma jų nesiūlo maisto laive.

Būdai Rezervuoti Bilietus: yra daug būdų rezervuoti skrydžio bilietus. Jūs galite rezervuoti avialinijos įstaigose, per kelionių agentus ir tinkle. Visada geriausia rezervuoti tinkle dėl daugelio priežasčių. Jūs galite taupyti laiką, ir jūs galite taip pat tikrinti daugialypes svetaines, kad palygintumėte normas, kurias taip daug kelionių agentų galbūt neaprūpina informacija apie biudžeto avialinijas.

Planas Prieš Užsakymą su Diskonto norma: Prieš bilietų užsakymą jūs turite įsitikinti to, kai jūs norite važiuoti ar ar yra besikeičiančių kelionės datų galimybės. Jei jūs rezervuojate bilietus su diskonto norma, jūs negalite pakeisti savo bilietų lengvai ir taip pat turite užmokėti papildomas už keitimą.

Nupirkite Nuo Consolidators: Consolidators perka blokus bilietų nuo oro transporto bendrovių ir parduoda tiems su diskonto norma. Jūs galite nupirkti bilietus nuo jų, kad sutaupytumėte daugiau. Bilieto consolidator’s detalės bus pasiekiamos laikraščio kelionės skyriuje.

Patvirtinkite Skrydžio Detales: Anksčiau, negu jūs išvyksite į oro uostą, jūs galite skambėti avialiniją, kad patvirtintumėte jūsų bilieto detales ir skrydį timings. Taip pat neškite dokumentinę kopiją ir fotokopijas jūsų bilieto saugumui.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.