Oro uosto automobilių aikštelės paslaugos pasirinkimas

parašė , 2013-07-26 17:43

Vairuodama jūsų savą transporto priemonę į oro uostą, didžiausia kankynė beveik visada stato automobilį. Automobilių aikštelė, pateikta oro uosto valdžios organų, yra dažnai brangi ir stokoja tam tikrų pagrindinių ypatybių, kurių dauguma žmonių lauktų nuo ilgalaikės automobilių aikštelės.

Laimei, privačios firmos sugebėjo užpildyti tuštumą ir pasiūlyti patogus ir kainuoti efektyvius automobilių aikštelės sprendimus, betarpiškumo viduje į oro uostus. Tačiau, ne visos šitos paslaugos buvo sukurtos lygios, kaip kažkoks pasiūlymas daug aukštesnis lygmuo paslaugos negu kiti. Apačioje yra tik kai kurios pagrindinės ypatybės, kurias jūs turite svarstyti, šalia kainos, kai jūs pasirenkate ilgo laiko automobilių aikštelės kompaniją savo transporto priemonei

Slaptas

Pirmas ir svarbiausias apsvarstymas užmokėtai oro uosto automobilių aikštelei, yra, kad tai turi būti slapta. Be deramos apsaugos nuo elementų, jūsų automobilių kūnas ir dažytas paviršius taps sugadinti, ypač jei aprūpintas per laiko ilgą periodą. Yra priežasties, mes apėmėme garažus namie – jūsų automobilio oro uoste automobilių aikštelė yra ne skirtinga!

Kamerdineris, Statantis automobilį

Labai geriausios oro uosto automobilių aikštelės paslaugos siūlo kamerdinerio automobilių aikštelės paslaugą, ir tai yra kažkas, kurio jūs turite ieškoti bet kokioje automobilių aikštelės paslaugoje, jūs galvojate apie naudojimą. Tai tarnauja ir kaip patogumas jums ir kaip saugumo matas jūsų transporto priemonei.

Pirma, patogumas jums yra toks, kad jūs galite tik atnešti savo transporto priemonę priekiniam automobilių aikštelės priemonės įėjimui, ir tai paliekama jums – jokia netvarka ir joks sambrūzdis. Žinoma, ant kelio atgal, kamerdinerio paslauga taip pat atneš jūsų automobilį nuo savo atidalytos erdvės, kad pasitiktų jus priekiniame įėjime. Tai aiškiai labai patogu, bet tai nėra vienintelė nauda.

Antra pagrindinė šios sistemos nauda yra saugumas. Ribodama prieigą prie automobilių aikštelės erdvės kamerdineriams, samdytiems kompanijos, tikimybė atsitiktinio ar piktadariško pakenkimo į jūsų transporto priemonę yra labai sumažinta.

24 valandų Paslauga

24 valandų paslauga yra plikas minimumas, kurio jūs turite laukti nuo bet kokios ilgalaikės automobilių automobilių aikštelės kompanijos. Skrydžiai išvyksta ir atvyksta visas dienos ir nakties valandas, tokiu būdu jums reikia gebėjimo išlaipinti jūsų transporto priemonę, ar pakelti tai, bet kokią dienos ar nakties valandą. Be šio pasirinkimo, jūs galėjote būti paliktas pritvirtintas automobilių aikštelės priemonės laukimas, kad atsidarytumėte, kuris nėra lengvas ar patogus apskritai!

Galutinis Erdvėlaivis

Beveik kiekviena gerbiama oro uosto automobilių aikštelės kompanija pasiūlys erdvėlaivio autobusą, kuris tiekia jo klientams jų išvykimo terminalui po to, kai jie padėjo savo automobilį, ar renka juos iki, sujungia juos su jų transporto priemone po jų sugrįžimo. Daugumai ilgalaikių automobilių automobilių aikštelės kompanijų, tai yra tik mažos penkerių iki dešimt minutės variklis, bet būtent šis papildomas paslaugos lygmuo skiria rinkos lyderį nuo likusios dalies lenktyniavimo. Būkite įsitikinęs, kad patvirtinsite dažnį šitų paslaugų į ir nuo terminalo, kad padarysite geriausią pasirinkimą jūsų situacijai.

Papildomos Paslaugos

Geriausios oro uosto automobilių aikštelės paslaugos turės platų papildomų paslaugų diapazoną. Jie gali apimti mechaninį sureguliavimą ir automobilių plovimą, ar vaškavimą, tuo metu, kai jūsų automobilis yra paliktas priemonėje. Būkite įsitikinęs, kad tikrinsite dėl bet kokių papildomų paslaugų, kurias jūs galite surasti naudingas anksčiau, negu jūs paskui pasirinksite ilgalaikę automobilių automobilių aikštelės priemonę.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.