Kriokliai Phukete: už judrių paplūdimių ir beprotiško naktinio gyvenimo

parašė , 2014-10-20 18:15

Dažnai pasiųstas kaip paplūdimio tinginio rojus, Phuketas yra daug daugiau už jo prie saulės pabučiuotų paplūdimių ir pilno Mėnulio partijų. Didžiausia sala Tailande, tai giria daug įspūdingų natūralių svetainių, kurios uždeda lankytojus hipnoziniai kerai. Žavūs kriokliai Phukete yra svetainės pastebėti.

Jei jūs pagaunate bilietus, kad viešėtumėte ši žavi sala, yra kai kurie populiarūs kriokliai, į kuriuos jūs turite aplankyti tam, kad turėtumėte jausmingą pabėgimą nuo Phuketo judrių paplūdimių.

Bang Pae Waterfall Galbūt gražiausias ir populiariausias krioklys Phukete, Smūgis Pae yra apdengtas Khao Phra Thaeo Nacionaliniame parke. Vieta yra gerbtas pikniko taškelis salos gyventojams, dėl jo ramaus apsupimo, vėsaus vandens ir galimybių daugeliui smagaus veiksmo kaip plaukimas, trekking ir stovyklavimo

Gamtos įsimylėjėliai tikrai įvertintų nuostabų supančių kalvų ir užmiesčio grožį. Tai geriausiai aplankoma per lietingą sezoną, kai vandeninis srautas yra greitas. Ne per toli nuo nukritimo yra Gibono Atkūrimo Centras, reikalingumas lanko svetainę gyvūno entuziastams, sėdantiems į skrydžius Phuketo šventėms.

Tonsai Krioklys turistinis magnetas, Tonsai nukritimas yra ant vakarų Khao Phra Thaeo Nacionalinio parko pusės. Rajonas aplink Tonsai yra stebuklingai gražus ir rodo neprilygstamą ramybę ir vienatvę. Daugelis, kas rezervuoja bilietus, kad ištirtų natūralius salos spektaklius aplanko į tai maža dar žavus krioklys. Net kelias į krioklį yra pilnas žavinčios perspektyvos, daug žadančio banginio laiko gamtos įsimylėjėliams ir jaudulio ieškotojams panašiai. Tonsai yra didelė vieta paukščio stebėjimui be to. Entuziastingas revellers bilietų pirkimas, kad viešėtų vieta gali pastebėti daug spalvingų vietinių paukščių kaip raudonai pateiktas sąskaitą malkoha, didesnis drongo uodega raketės ir raudonas palaikomas jūros erelis. Stovyklavimas yra kita smagi veikla, kurią kiekvienas gali gėrėtis per vizitą į šį gražų nukritimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kathu Krioklys serija lašo baseinų, kurie kartais siūbteli, Kathu Krioklys traukia daug turistų su savo besileidžiančiu kaskadomis kreipimusi ir supančia ramybe. Tai yra didelis smūgis su šeimomis, kurios planuoja pikniką netoli baseinai. Daugelis, kas atvyksta čia su vaikų sustojimu žemesniame kaskadiniame lygmenyje ir gėrisi grožiu ir veiksmu aplink tai. Bet tie, kas mėgsta iššūkį, žygį iki viršūnės ir gėrisi įspūdingais džiunglių žalumynais! Tai geriausiai aplankoma per musoną, kai tai siūbteli net daugiau.

Ton Phrai Waterfall Kita turėti-vizito atrakcija nudistams, kurie leidžia bilietams skrydžiuose maršrutui, Pon Phrai krioklys yra išorinė Phuketo Sala, bet yra lengvai prieinama prie kelio. Visiškai užimanti kvapą svetainė, tai sėdi gana per žalias apsodintas medžiais apylinkes. Maudymasis baseine po nukritimu yra žavi veikla. Be to, jūs galite suplanuoti stovyklavimą, birding ar trekking supančiose džiunglėse. Keli maisto kioskai ir kavinės aplink baseiną siūlo nepaprastai skanų vietinį maistą ir užkandžius.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.