Kaip bijantiems lakūnams gali paimti jų antrą XXX skrydį. Tačiau išgąsdinti bijantys lakūnai

parašė , 2012-02-25 10:04

Dabar aš drąsinu bijančius lakūnus nukreipti jų energiją, visą jų energiją ir galvojau į prekybinį ryšį su baime, jie kenčia po sėdimo į lėktuvą. Tai reiškia, kad progresyviai bus daugiau protinės energijos, išvyko į kovą su velniais kitoje skrydžio stadijoje. Kodėl rūpestis apie bitą drobes jie jau užkariavo?

Įdomus punktas, kad padarytų yra, kad lengviau skristi reisu į jūsų šventės maršrutą, negu tai turi sugrįžti, ir todėl nepaisant spaudimo aš paminėjau kai kuriems žmonėms faktą, kad jie gali eiti namo ir tik pakelti su jų pinigų pralošimu, iš tikrųjų mažina jų susirūpinimą šiame punkte, ir šalin jie eina, ir mes pamatysime vėliau, kad spaudimas sugrįžimo skrydžiui yra daug didesnis negu išvykimas net nepaisant to, kad būtų neįmanoma gauti bijantį lakūną manyti tuo tuo laiku

Vieną kartą ant lėktuvo su varikliais, bėgančiais, yra beveik įsitikinimo, kurį jie tęs skrydį. Baimės lygmenys gali būti ekstremalūs, bet keli žmonės nusprendžia išeiti šioje stadijoje, nors, jei jie iš tikrųjų primygtinai reikalavo komanda turėtų išleisti juos išlipti. Dabar yra geras laikas palikti lėktuvą ir pažiūrėti į kai kurių labiau tipiškų bijančių lakūnų elgesį. Yra paprastai užduotas klausimas

Kaip gali kažkas taip didelio, kadangi Milžinas galbūt skrenda? Vienintelis būdas įveikti tą baimę studijuoja paskola bedarbiui faktus. Paskui, kad, kai jie keliauja į priekį 600 mylių per valandą…, kas laiko tai ten? Dar kartą jūs turite žinoti faktus. Ir tas pats prisitaiko prie audringumo – žinios. Atsitiktinai yra tiktai trys svarbūs daiktai, kad žinotų apie audringumą (žr. straipsnį apie audringumą).

Triukšmas gali būti kažkuo kelias žemyn rūpesčių ilgas sąrašas, bet jie nuliūdina kai kuriuos bijančius lakūnus ir nors žinojimas apie juos iš tikrųjų negydys baimės, tai tikrai daro skrydžius labiau valdomus, ir kiekviena suprasta baimė yra užkariauta baimė. Ir daug nedaug nuogąstavimo užkariavimas galų gale prives prie skridimo be baimės.

Į bet ką, kas nekenčia creditas nuo skridimo baimės, sunku manyti gadinti šventę, besijaudinant dėl skrydžio namo, bet tai yra tuo, ką bijančius lakūnus daro, kai tik šventės galas yra arti. Tai yra, kur deramos strategijos vertė apsimoka.

Baimė skraidinti kursus, kurie giria, kad jūsų skridimo baimė buvo išgydyta todėl, kad jūs buvote viršuje lėktuve jų kurso pabaigoje, dabar parodykite jų trūkumus. Baimės įveikimas ketina turėti strategiją turėti reikalo su jausmais, kuriuos jūs turite bet kokiomis aplinkybėmis, kai jūs einate, skrisdamas. Kaip minėtas ankstyvesnis ėjimas yra lengvesnis negu sugrįžimas todėl, kad pasirinkimai, kad parvyktų namo yra apriboti.

Šventė niekada nereikš tik skrydžio ten, ji visada apims sugrįžimo skrydį, ir tai ketina grįžti iš to, kur bebūtų jūs skridote į. Kaip gali vienas skrydis aplink oro uostą įrodyti, kad jūs galite turėti reikalo su visu susirūpinimu, jūs kenčiate mylias toli nuo namų. Skrydis, kur jūs esate ganytas ant lėktuvo su likeminded žmonėmis, sukeltais į euforijos valstybę yra vos tik ruošimasis būtinumui skristi namo ant užlaikyto skrydžio viduryje nakties nuo užsienio oro uosto, kur jūs praleidote dieną, norėdamas žinoti, jei jūs kada nors parvyksite namo.

Priežastis, kad baimė numiršta dabar, o ne išvykimo oro uoste yra tokia, kad spaudimas, kai jūs išvykstate namo nėra iš tikrųjų kaip didelis, todėl, kad nugaroje bijančių lakūnų proto buvo mintis, kad jie galėjo lengvai pasikeisti ir eiti namo vėl. Jei jie nenori skraidinti tada visko, kurį jie ketina prarasti, yra šventės ar skrydžio ar abiejų kaina, ir palyginti su skridimo didele baime tai yra kainos vertė mokėjimas gali atrodyti, tai yra tiktai mažas daiktas, bet tai yra didžiulės pasekmės bijančiam lakūnui. Bet smalsus daiktas yra, kad kai parodytas, tai yra visada nuostaba bijančiam lakūnui, kad matomas skrydis yra mažiau įtemptas negu namai.

Išvaduotas nuo BŪTINUMO spaudimo skristi reisu tai daro tai lengviau padaryti taip. Kai jūs sugrįžtate, tai yra būtinybė, kad sėstų į skrydį ar praleistų porą dienų, važiuojant prie valčių ir traukinių, ir minties apie visą ką pastangos ir žlugdymas prideda prie visaapimančio susirūpinimo.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.