Atraskite Manilą – rytų Roma

parašė , 2016-09-27 20:55

Jei jūsų kelionės biudžetas yra garbanotas, ir jūs norite išleisti daugiau jūsų kelionėse po miestą negu ant sutarimo, tai Airbnb užsakymas būtų tikėtinas pasirinkimas.

Nacionalinis muziejus Filipinų, esančių mieste, vaidina pagrindinį vaidmenį restauravime ir įvairių paveldo svetainių saugojime po visą šalį. Tai yra mokslinė, mokomoji ir kultūrinė įstaiga su daugeliu parodų toks kaip antropologine, archeologinis, ethnographic ir regimasis meniškumas. Užgrobkite pelningus Filipinų avialinijų reikalus ir gaukite galimybę pasimokyti apie šalies kultūrą iš geriausio versle. Kita muziejų vertė vizitas yra Sostinės Manilos, Rizal Šventovės ir filipinų Žmonių Muziejaus Muziejus.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Esantis vienintelėje krikščioniškoje šalyje Azijoje, kur apytiksliai 86 % gyventojų yra Romos katalikai, yra daug gražių Bažnyčių jums, kad aplankytų mieste. Binondo Bažnyčia, esanti Binondo rajone, yra Orientyras, kuris turi bokštą nuo 16-ojo šimtmečio. Kelios kita bažnyčių vertė jūsų laikas yra San Agustin Bažnyčia, Quiapo Bažnyčia, San Sebastiano Bažnyčia, Malate Bažnyčia ir Manilos Katedra. Gerėkite tinkle ir užgrobkite kai kuriuos bauginančius Filipinų avialinijų reikalus ir paliudykite šitų istorinių vietų ir jų architektūros nuostabumą.

Po kelių dienų tyrinėti miesto kultūrą, jei jūs ieškote mažo malonumo, tada Žvaigždės Miestas yra vieta jums. Tai yra parkas su atrakcionais, esantis Pasay. Tai turi 30 skirtingų išvykų, skirstytų kategorijomis pagal amžių ir lankytojų pirmenybę. Skirtingi išvykų skyriai yra Šeimos Išvykos, Ekstremalios Išvykos, Jaudulio Išvykos ir Kūdikio Išvykos. Viena iš geriausių šios vietos ypatybių yra, kad 70 % patogumų yra apimtas ir kondicionuotas orą, darydamas ją patogus, kad aplankytų per bet kokį orą. Viena iš labiausiai mylimos parko ypatybės yra milžiniškas Apžvalgos ratas, pavadintas ‘Giant Star Wheel’. Kai jūs randate kai kuriuos Filipinų avialinijų mokesčius už važiavimą, įsitikinkite, kad aplankytumėte šį jaudinantį parką ir padarytumėte ilgalaikes atmintis.

Šalies žmonės didžiuojasi jų kultūroje ir tokiu būdu, įkūrė korporaciją, kad išsaugotų ir skatinti meninį ir šalies kultūrinį paveldą. Esantis Pasay, šią korporaciją pavadina ‘Kultūriniu Filipinų Centru. Jos programos susideda iš gamybos įvairaus įdomaus atlikimo, parodų ir festivalių, showcasing jos istorija ir kultūra.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Užsakymas Filipinų avialinijos bilieto iš anksto ir padeda Filipinų airfare reikalams ir lanko tam tikras pagrindines atrakcijas tokias kaip Manilos Vandenyno Parkas, Kokosiniai Rūmai, Manila Sostinės Teatras, Arroceros Miško Parkas ir Masjid Al Dahab, Auksinis kupolo formos musulmonų bendruomenės centras.

Geriausias laikas, kad aplankytų Manilą yra sausi mėnesiai kovo, balandžio ir gegužės. Naktį, miesto horizontas yra regėjimas pastebėti. Tokiu būdu supakuokite savo krepšius ir pasilinksminkite, tirdamas šį žavų miestą.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.