Patarimai tam, kad gautų pigius skrydžio bilietus

parašė , 2014-04-06 08:27

Svarbu svarstyti būdus sumažinti skrydžio kaltinimus tiek kiek įmanoma. Tai gali būti pasiekiama, vengiant avialinijos mokesčių, susipakuojant daiktus mažiau. Be to, jei jūs norite perduoti laiką, klausydamas muzikos skrydyje ar žiūrėdamas filmus skrydyje, jūs galite svarstyti jūsų savų ausinių nešimą – tai gali išgelbėti jus tiek daug, kiek 3$. Jūsų savos ausinės yra rekomenduotos labai todėl, kad jie truks jūs po skrydžio. Be to, kai jūs aprūpinate viršuje ant užkandžių, jūs sutaupysite ant pinigų tikėtina, kad būtumėte panaudotas ant valgių ir užkandžių laive lėktuvas. Laimei, kai jūs apsiperkate aplink jus, gali gauti pigius skrydžio bilietus. Kai kurie iš būdų gauti pigius bilietus apima:
· Planas iš anksto & pasirašykite žemo mokesčio už važiavimą reikalus

Kai jūs žinosite, kad jūs važiuosite bent jau trys mėnesiai iš anksto, jūs atlaikote geresnę galimybę gauti gerus reikalus. Todėl, kai jūs turite omeny tam tikrą maršrutą, svarstote pasirašymą žemo mokesčio už važiavimą pavojus nuo bet kokio vadovavimo airfare sarginio šuns svetainė. Kai jūs pasirašote, apimate savo išvykimą taip pat kaip jūsų atvykimo laikas. Jei jūs neturite omeny tam tikro maršruto, jūs galite svarstyti pasirašymą elektroninio pašto pavojus apie pigius bilietus nuo bet kokio išvykimo ar kaimyninių oro uostų. Tai padės jums organizuoti labiausiai efektyviai kainai, multimaršruto maršrutas.

· Tako kainos iš anksto

Svarbu žinoti, kad tinkamas laikas rezervuoja jūsų bilietus. Pagal studijavimą, tarptautiniai skrydžiai yra normaliai pigiausi 3 iki 5 mėnesiai iš anksto, nors yra pakitimų tarp skirtingų sričių. Vidaus skrydžiai yra sudėtingesni, bet jūs galite svarstyti ieškojimą 3 iki 4 mėnesių iš anksto ir sulaikyti taką pakeitimų nuo savaitės prie savaitės pagrindu.

· Žinokite, kada kainos yra žemiausios

Daugelis avialinijų išleidžia tam tikro maršruto kainas pirmadienį, naktį. Tai padeda kelionių agentams padaryti pardavimus anksti per savaitę. Reikalai yra normaliai suderinami konkurentų, atvyktų antradienį, ryte. Kad gautumėte geriausius pasiūlymus, jūs galite svarstyti tikrinimą pasiūlymų tarp antradienio popietės ir trečiadienį, vakare. Tačiau, jūs turite turėti galvoje, kad mokesčiai už važiavimą yra aukščiausi per savaitgalį todėl, kad avialinijos supranta, kad dauguma žmonių skrenda savo atostogų reisu per savaitgalius.

· Panaudokite aggregator žiniatinklio svetaines, kad surastumėte mokesčius už važiavimą

Yra daug avialinijų ir kelionės svetainių jums, kad sėkmingai padarytų atskirus klausimus. Todėl, svarbu surasti patikimą svetainę kad rezultatai daug skirtingų avialinijų ir kelionės žiniatinklio svetainių. Tai padės jums nustatyti pigiausias dienas, kad svarstytų kelionę, gauti geriausią kainą. Jei jūs žinote tam tikrą avialiniją, kuri valdo tam tikrą maršrutą, bet yra kitaip pašalinta iš aggregator svetainių, jūs galite svarstyti pasirodančias paieškas atskirai.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.