Geriausi 10 oro uostų pasaulyje

parašė , 2012-11-27 15:22

Kai prieita prie kokybės tarptautinė kelionės patirtis, oro uosto kokybė yra labai didelis faktorius. Oro uostas yra pirmas daiktas, kad jūs matote šalyje, kad jūs lankote. Kai tik jūs leidžiatės, jūs galite jau apsirengti gana gerą įspūdį, kas laukti šioje šalyje. Tai yra, kodėl labai svarbu, kad šitos vietos turi duoti keliautojams nuostabią patirtį, kai tik jie leidžiasi terminale. Tiems, kas nori žinoti, yra geriausi dešimt terminalų pasaulyje.

Incheon Tarptautinis Oro uostas – sms internetu Šis Pietų korėjiečio Oro uostas yra vieneri iš geriausių šalies vartų pasaulyje. Tai turi visus šiuolaikinius malonumus. Sustatymas yra taip pat gerai suprojektuotas. Keleiviai turi tiktai sveikinimus oro uosto efektyvumui ir efektyvumui.
Singapore Changi Airport – Tai yra kitas terminalas, kuris yra testamentas į Azijos kultūros efektyvumą. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl keleiviai mėgsta važiuoti į Singapūrą. Tai yra pagrindinis centras ir žmonės, kurie keičiasi, lėktuvai šiame lėktuve dažnai nori, paskola su uzstatu kad jie galėtų pasilikti ilgesni.

Tarptautinis Honkongas – Tai yra taip pat pagrindinis centras. Kai jūs turite laukti kurį laiką, kai jūs pakeisite lėktuvus, jūs būsite laimingas todėl, kad tai duoda jums galimybę bastytis daugelyje restoranų ar poilsio kambarių terminale.

Amsterdam Schiphol Airport – Važiuojantis į Europą bus puikus, jei jūs nusileisite Amsterdamo Schiphol Oro uoste. Tai yra todėl, kad buvimas čia bus nuostabi patirtis. Kai kurie žmonės, kurie turi tiktai ten pakeisti lėktuvus galų gale lieka ir lanko vietą todėl, kad ši vieta yra bauginanti.

Tarptautinis Pekinas – Šis oro uostas yra labai didelis. Tai yra todėl, kad tai ima ant daug vidaus taip pat kaip tarptautinių skrydžių. nemokamas kreditas Tai yra pirmaeilis terminalas Kinijoje, ir tai tobulai atstovauja viskam, kas yra bauginantis šalyje.

Miuncheno Oro uostas – Tai yra testamentas į vokiečių efektyvumą. Viskas, kurio jūs ieškote šiuolaikiniame oro uoste gali būti surandama čia. Jūs mėgsite keisti lėktuvus šioje vietoje.

Ciuricho Oro uostas – Šis oro uostas Šveicarijoje yra taip pat kaip toks Miunchene. Tai yra, turi puikią architektūrą taip pat kaip šiuolaikinius patogumus.

Tarptautinis Kvala Lumpūras – Tai yra Malaizijos pirmaeilis oro uostas, ir keleiviai gali pamatyti kiekį darbo, padaryto ant kiekvieno vietos aspekto. Tai gražu, patogu ir labai efektyvu.

Tarptautinis Vankuveris – Šis Kanados oro uostas turi viską. Iš tikrųjų, neatsižvelgiant į tai, kad šis oro uostas ima daug skrydžių, tai yra iš tikrųjų ne didelė problema todėl, kad tai gali iš tikrųjų pasamdyti tai. Tai yra, kodėl visi keleiviai yra laimingi dėl to.

Centrinei Japonijai Tarptautinis Oro uostas – japonų efektyvumas tobulai atstovauja šiame oro uoste. Tarptautiniai kelionės žurnalai visada duoda šias galutines teigiamas apžvalgas. Tai visada užima vietą kaip vienas iš geriausių oro uostų pasaulyje.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.