Daiktai, kad turėtų žinoti prieš pigių bilietų į Karačį pirkimą.

parašė , 2012-04-28 16:56

ikas. Vienas iš labiausiai šiuolaikinių Pietryčių Azijos miestų, Karačis yra Pakistano pagrindinis pasilinksminimo, menų, mados, reklamavimo, išleidimo, išsimokslinimo ir medicinos tyrinėjimo centras. Šis klestintis kultūrinis puodo katilas pamoja turistams, apkerintiems juos su jo ultrašiuolaikine vieta, išmarginta su įkvepiančiais baime stebuklais, didinga struktūra, turtindamas muziejus, pulsuojantį naktinį gyvenimą, eklektinį apsipirkimą ir gausius stulbinančius svetainiu kurimas paplūdimius. Skaitytas toliau, kad žinotų daugiau apie geriausią laiką, kad aplankytų, atrakcijos, apsipirkdamas ir pietų scena mieste.
Geriausias laikas, kad Aplankytų

Geriausias laikas, kad aplankytų Karačį lieka gruodžius ir sausį, kai yra teisingas balansas tarp šalto oro su sausu srities klimatu. Šį kartą metų daro sąlygas puikias lauke veiksmui turistams, perkantiems pigius bilietus Karačiui.

Pralenkite Turistinius baidariu nuoma Taškelius

Namai į Pakistano muziką ir kino pramonę, Karačis gausiai yra daugiau kaip tuzinas skirtingų įžymybių, pataikaudamas visoms palūkanų rūšims. Nestebėtinai, ordos turistų, perkančių pigius bilietus Pakistanui, prideda Karačį savo maršrutuose, kuriems pamoja neprilygstamas šiuolaikinis ir senovinis žavumas. Suglumindamas istorinius paminklus, turtindamas istoriją ir menų muziejus, įdomius planetariumus, nuostabius teminius parkus, ramias mečetes, ramius paplūdimius ir vingiuodamas naudoti zidiniai sodai – šis ‘Žibinto Miestas’ siūlo viską, kad žadintų meilę jo lankytojas. Yra sąrašas dalies žinomo turistinio žavumo Karačyje.

Mazar-e-Quaid

Pakistano nacionalinis muziejus

Aladdin Parkas

Prancūzijos Paplūdimys

Pakisatan Karinių oro pajėgų Muziejus

Paplūdimiai

Karačis tučtuojau užburia saulės, smėlio ir bangų mūšos atvaizdus. Švelnūs paplūdimiai traukia lankytojus su viskuo nuo nusilpusio dykinėjimo į paplūdimį, išdykauja į arklio išvykas. Lėti vakariniai pasivaikščiojimai palei Jūros vaizdo Paplūdimį siūlo galimybę paimti panoraminiame vaizde saulės, padedančios vandenyną. Bangų mūšos pamokos ant Vanagų, įlankos Paplūdimio pakankamai, kad numalšintų banglentininkus, gaudamas labai trokštamą Clifton Beach įdegimą patenkina saulės ieškotojus. Yra sąrašas kai kurių iš garsių paplūdimių Karačio, kuris siūlo daug daugiau, negu teisus paplūdimys išdykauja.

Cliffton Paplūdimys

Hawkes įlankos Paplūdimys

Rojaus Punktas

Vėžlių Paplūdimys

Jūros vaizdo Paplūdimys

Apsipirkimas

Jei apsipirkimas yra jūsų daiktas tada, Karačis siūlo didingumą blizgančių alėjų ar sandėrio džiaugsmų kai kuriuose iš kuklių dar madingos rinkos. Šis ryškus paplūdimio miestas yra kiekvieno apsipirkimo žanro tėvynė, pataikaudamas visoms palūkanų, skonio ir biudžeto rūšims. Žavios alėjos viena vertus ir judrūs vietiniai turgūs ant kito! Yra sąrašas kai kurių žinomų apsipirkimo zonų, kurios priverčia sandėrio medžiotojus ieškoti pigių bilietų į Karačį.

Imperatorė Market Hello. D-prekybos-centras

Zainab Rinka

Forumo Alėja

Parko Bokštų parduotuvių rajonas

Valgymas ne namie

Su stipria kultūrinio sujungimo įtaka, miestas tikrai siūlo malonumą gurmanams. Gurmano plano šventės Karačyje, kad dalyvautų vietiniuose srities skoniuose. Be to, keliantys apetitą vietiniai skoniai, aptarnauti eateries galo skaičiumi, prašmatnių restoranų daugybė aptarnauja visus galimus pasaulio skonius. Yra sąrašas dalies garsios maisto sujungimo vietos, kuri išsaugojo toothsome šalies skonį.

Valties Baseinas

Karačis Broast

Bundoo Khan

Laivo plaukiojimas

Tandoori Trobelė

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.