Pigesni skrydžiai reiškia žemesnį saugumą?.

parašė , 2012-04-16 16:11

ikas. Paprastas atsakymas yra ne. Visos avialinijos siūlo pigias kainas kartais, bet tai nenustato lygybę, kad nuleistų saugumą. Yra daug priežasčių, kodėl avialinijos mažina savo skrydžių kainą, bet pagrindinė priežastis yra iš tikrųjų apie pasiūlą ir paklausą. Yra kitų faktorių, tačiau, kurie paveikia kreditai skrydžio kainas tas avialinijų pasiūlymas. Šis straipsnis padės jums suprasti, kodėl ir kada avialinijos pasiūlys pigius skrydžio bilietus.

Saugumas, Nors mažesnės avialinijos, kurios skraidina mažesnius lėktuvus paprastai siūlo pigesnes kainas, tai neketina rizikuoti jūsų saugumu. Visi lėktuvai patiria atsargų patikrinimą dėl to, ar jie yra saugūs žmonėms panaudoti. Jie taip pat seka kelis nurodymus, kad garantuotų keleivių saugumą. Didesnis lėktuvas nereiškia, kad saugiau jodinėti negu jo mažesni dublikatai
Pagrindinė priežastis, kodėl mažos avialinijos siūlo pigesnius skrydžius yra tokia todėl, kad jie nusprendžia nusileisti ant mažesnių vidaus oro uostų vietoj tarptautinių vieno dolerio banknotų. Vidaus oro uostai krauna mažiau, kuris aiškina pigius skrydžius. Avialinijos be apsiuvų, kurios siūlo biudžeto skrydžius neaptarnauja nemokamo maisto skirtingai nuo didelių avialinijų, kuris yra taip pat, kodėl skrydžiai yra mažiau brangūs. Maistas yra paprastai pasiekiamas, bet keleiviai dedikuoti.lt nuolaida turi užmokėti už juos laive.

Pasiūla ir paklausa, Žinanti, kodėl avialinijos siūlo pigius skrydžio bilietus, padės jums rasti pigius vieno dolerio banknotus bet kuriuo metu dienos. Kadangi airfare kaina yra paprastai pagrįsta pasiūla ir paklausa, tai gali pasidaryti iš tikrųjų brangu per šventes ir iš tikrųjų pigus per ne piko sezonus. Nuolaidos karjera yra pasiūlytos ypač, kai konkurentai pradeda atsikelti virš rinkos. Jūs taip pat pastebėsite, kad skrydžiai yra pigesni per savaitgalius palyginti su šiokiadieniais. Tai yra todėl, kad daugiau žmonių važiuoja per savaitgalius.

Kaip Gauti Pigius Skrydžius yra daug kelių į pigių skrydžių naudą. Bendriausias kelias rezervuoja jūsų skrydį prieš bent jau 21 dienas prieš jūsų suplanuotą kelionę. Geriausia kaina, 30 iki 60 knyga prieš dienas prieš kelionę. Jei jūs planuojate važiuoti per maksimalius sezonus, geriau rezervuoti jūsų skrydį anksti kaip, jūs galite. Kartais, avialinijos taip pat siūlo pigius paskutinės minutės skrydžius, kad maksimizuotų naudą. Tačiau, jūs turite turėti labai lankstų sąrašą į jų naudą. Pigūs skrydžiai taip pat turi rizikos veiksnius. Kai kurios avialinijos gali panaikinti pigų skrydį, duotą jums bet kuriuo metu dienos. Jie galbūt nepasiūlo naujo skrydžio su ta pačia pigia kaina, bet jūs esate visada vadinamas grąžinimui.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.