San Paulas – meilės, šokio, ir muzikos miestas.

parašė , 2012-03-23 18:19

ikas. San Paulo Karnavalas – Šis metinis atvejis, laikytas kiekvieną vasarį, yra labai laukiamas vietinių gyventojų. Palyginti su konfiskuotu automobiliu aukcionai karnavalu Rio de Žaneire tai daug mažiau ir pigiau. Tai švenčiama penktadienį ir šeštadienį, naktį, savaitės Karnavalo, priešingai Rio Karnavalui, kuris yra laikytas sekmadienį ir pirmadienį, naktį. Jei kelionė ant mažo biudžeto į Braziliją tada gaudo karnavalą San Paule, kadangi geriausi airfares yra pasiūlyti ant skrydžių į San Paulą. Karnavalo įsimintiniausia vieta yra sambos mokyklos, konkuruojančios prieš vienas kitą. Spalvingi paradai ir plūduriavimai yra regėjimas atsiminti. Sambos mokyklos renka savo savas temas, kurios yra daugiausia pagrįstos istoriniais atsitikimais ar tam tikros rūšies politiniu ar kultūriniu judėjimu

Tai yra visas teisingas Filmo Festivalis – Šis festivalis vyksta tuo pačiu laiku San Paule ir Rio de Žaneire nuo kovo 22-osios iki 2012 m. balandžio 1-osios. Festivalis rodo beveik 100 pavadinimų ekrane konkurencingoje programoje brazilams ir Tarptautinis trumpas ir ypatybės dokumentiniai filmai. Dauguma tarptautinių filmo entuziastų pasinaudoja pigiu airfares, pasiūlytu pigių skrydžių megztiniai vyrams į San Paulą šiuo metų laiku aplankyti šį filmą extravensa.

Natura Nos Festival – garsus brazilų muzikos renginys yra surengtas kasmet gegužę kur visa įžymi brazilų grupių paroda jų muzikos talentai visiems turėti. Tai laikoma San Paulo Žokėjų klube.

São Vito (ar San Vito) Festivalis – Tai yra vienas iš svarbių šio miesto festivalių. Laikytas tarp gegužės ir birželio kiekvieną savaitgalį yra partija. Tai yra pagrindinis festivalis italų dideliam kiekiui. Vakarinės partijos kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį per tipišką itališką maistą, šokius ir muziką palei Rua Fernandes Silvą yra įsimintiniausia vieta festivalio, kurį turi visa muzika ir maisto įsimylėjėliai.

Dvasia Londono – Buvimas globalinis miestas jaunimas nekantriai laukia šios nakties, laikytos kovą. Tai yra vienas iš didžiausio elektroninio muzikos festivalio Brazilijoje, medziagos padangu remontui laikytoje Sambodromo. Tarptautinio PROGRAMOS VADOVO šeimininkas šis naktinis klubas į ankstyvas ryto valandas.

Linksmas Pasididžiavimas – Šis Brazilijos miestas priima visus su didele širdimi ir priima didžiausią linksmą pasididžiavimo paradą pasaulyje, laikytame São Paulo ant Avenida Paulista. Atvejis yra laikytas gegužę, bet data keičiasi metai po metų.

San Paulas Būdas Savaitė – Aukštai ant mados šis miestas turi savo savą madų demonstravimą du kartus per metus sausį ir birželis. Iš pradžių pavadintas Morumbi Būdas Brazilija, tai rodo daug aukščiausių projektuotojo vardų yra dar kitas populiarus atvejis, kuris traukia lankytojus per Žemės rutulį.

Kadangi metai tęsia dar daug iškilmių, yra suplanuoti su niekada nuobodžiu momentu tausoti. Tokiu būdu pasiekite gerą pigų bilietą į San Paulą ir gaukite pakavimą.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.