Atostogavimas Perte ir turėdamas jo nuostabų pasiūlymą.

parašė , 2012-03-29 13:46

ikas. būdamas imtas į karo tarnybą kaip vienas iš pasaulinių dauguma tinkamų gyventi miestų, Pertas yra ketvirtas labiausiai tankiai gyvenamas miestas Australijoje. Tai yra sostinė valstybės Vakarų Australijos paskolos bedarbiams ir išdėstytas Indijos vandenyno, giria įspūdingą horizontą šalia jo aiškių mėlynų vandenų. Skrydžiai į Pertą skrenda nuo visų pasaulio kampų, apimdami daug pagrindinių dentations per žemynus tokius kaip Bandar Seri Begavanas, Singapūras, Honkongas, Johanesburgas, Kvala Lumpūras, Phuketas, Bangkokas, Mauricijus, Balis, Oklendas ir Dubajus. Dėl miesto populiarumo, gausios avialinijos aptarnauja tai, tokiu būdu įeidamos į lenktyniavimą ir siūlydamos pigius skrydžius į Pertą. Net nepaisant to, kad tai yra ganėtinai turistinis taškelis, Pertas yra dažnai minimas, kad būtų tarp labiausiai atitolusių kapitalų pasaulyje

Miestas yra žinomas pirmiausiai dėl jo paplūdimių, sporto įvykių ir sąveikos su kengūromis, kurias tai siūlo. Pertas yra žinomas dėl to, kad jis turėjo kai kuriuos iš geriausių paplūdimių Australijoje, nors miestas yra ganėtinai konservatyvus kai prieita prie pusnuogio sms siuntimas maudymosi moterims ir turi tiktai vieną paplūdimį, kur tam leidžia. Tas pats vyrams yra norma, bet moterims, būdamas pusnuogis yra kvietimas policijai, kad atvyktų ir puikus ir žmonės spoksoti. Paplūdimio įsimylėjėliai į Australiją yra daugiausia pamatyti, gaudydami pigius skrydžius į Pertą tas bet kokio kito miesto lankymas. Laisvai pasirenkamo Paplūdimio Swanbourne Apsirengimas yra, kur pusnuogį deginimąsi saulėje gali turėti tuo metu, kai apskritai, Cottesole Paplūdimys lieka populiariausią paplūdimį mieste. Pertas turi puikų orą per kiaurus metus. Tai gali turėti ne tiktai per paplūdimius bet taip pat ir stebėjimą vieno iš daugelio sportinių įvykių, kad tai laiko visus per metus. Beisbolas, krepšinis, regbis, futbolas ir kriketas yra kai kurie iš populiariai žaistų žaidimų mieste. Kita įspūdinga veikla, kad turėtų Perto puikų orą važiuoja dviračiu. Ši veikla yra ganėtinai populiari mieste ir todėl, Pertas turi gausus, pralenkia važiuojančius dviračiu takus ir dviračio kelius, kad jodinėtų ant. Turistai gali paimti savo savus ciklus ar išnomuoti ar nupirkti vienas nuo miesto ir gėrėtis laikais drabuziai internetu lauke. Kadangi Pertas nėra per pasaulietinis, nakties pabaigoje, pietaudamas negalėtų būti tendencija čia, bet daug kinų gali būti surasti čia, kurį gali turėti. Su pigiais skrydžiais į Pertą rankose ir piniguose, taupytuose per skridimą, miestą gali turėti kruopščiai.

Į kelionę į Rottnest Salą gali taip pat leistis. Kadangi sala neturi jokio oro uosto, kurį pigūs skrydžiai į Pertą padarys. Ši sala yra nepaprastai vaizdinga ir ganėtinai vykstanti ir verta vizitas. Kadangi automobiliai nėra leisti čia, dviračiai yra panaudoti, kad važiuotų aplink. Vynų degustacija ir pasigėrėjimo muzika gali taip pat būti ganėtinai smagios Perte. Miestas yra žinomas savo indie muzikos scena, kurią gali turėti jo baruose ir klubuose. Muzikos įsimylėjėliai gali rezervuoti Perto skrydžius sau savarankiškai ir gėrėtis tam tikra rimta muzika ir šokiais, atostogaudami Australijoje.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.