Patarimai, kad garantuotų lygų skridimą po chirurgijos.

parašė , 2012-07-09 09:13

Tiems, kas patyrė pagrindinę ar smulkią chirurgiją turi patarti tam tikrą kreditas internetu atsargumą ir kitus patarimus, kad būtų mažesnių poveikių kelionės ant jų kūnų. Kūnas paprastai užima daug laiko, kad būtų atgautas iš chirurgijos. Pacientams, kurie patyrė chirurgiją pataria praleisti kelionę lėktuvu, kol jie nesveiksta visiškai. Atgavimo periodas didžia dalimi priklauso nuo tipo chirurgijos ir gali svyruoti nuo 24 valandų atveju smulkios chirurgijos į 3 mėnesius atveju pagrindinės operacijos.

Tie žmonės, kurie patyrė plautį ar širdies chirurgiją yra labiausiai neapsaugoti nuo kelionės lėktuvu todėl, kad aukštesniuose aukščiuose oras yra plonesnis, ir tokiu būdu žmonės galėtų turėti tam tikras problemas kvėpavime.
Kai kurie iš kitų pavojų, kurie yra apimti kelionės lėktuvu yra gumulėliai ar gili venos trombozė (DVT), kuris įvyksta, kai keleiviai turi likti nuraminti ant savo vietų ant ilgų kelionių. Ši sąlyga įvyksta daugiausia dėl kraujo apytakos nebuvimo. Kraujas yra linkęs būti sustingęs ir susirinkti kojose. Tai sukeltų sudarymą gumulėlių kojose ir tokiu būdu gali sms paslaugos trukdyti srautui kraujo skirtingose kūno dalyse.

Geriausias laikas, kad važiuotų po jūsų kelionės labai priklauso nuo tipo chirurgijos, kurią jūs turite, patyrė. Pavyzdžiui, jei jūs turėjote rakto skylutės chirurgiją, kur kai kurie instrumentai yra įdėti į jūsų kūną per mažą atidarymą jūsų kūne, tada jūs galite išskristi per kelias dienas paskolos bedarbiams po jūsų chirurgijos. Atveju paprastos pilvo chirurgijos, pacientui leistų skristi per 4 iki 5 dienas nuo chirurgijos. Atveju akių chirurgijos, kur jie apima tvano pašalinimą, pacientui leistų išskristi kitą dieną. Kritiška chirurgija, kuri apima jungtinę pakeitimo chirurgiją ir plaučio skyriaus iš naujo chirurgiją, kur kiekvienas turi laukti į 3 mėnesius iki paciento yra visiškai tinkama tęsti kelionę lėktuvu.

Smarkiai patariama, kad jūs konsultuotumėtės su savo gydytoju prieš antraštę lauke bet kokiai kelionei lėktuvu po bet kokios chirurgijos. Gydytojas analizuotų jūsų sąlygą ir siūlys kai kuriuos vaistus, kad jūsų kelionė liktų lygi ir kankynė laisvas. Taip pat įsitikinkite, kad jūs informuojate savo avialiniją dėl jūsų sąlygos, kad jie būtų paruošti su tinkamu vaistu ir įranga. Taip pat padarykite savo kelionės draudimą, kad jis galėtų apimti visas išlaidas, jei kažkas vyksta jums per kelionę.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.