Sarvuotos durys

parašė , 2012-06-05 15:07

Visi nori turėti privačią erdvę, saugų kampelį. Šiais, kaip jau tapo įprasta, neramiais laikais, tai ypač aktualu. Nesvarbu, ar ta asmeninė vieta yra mieste, ar kaime, nesvarbu, kokio tipo būstas (butas, privatus namas, namelis sode ir t.t.), visuomet šeimininkas trokšta ir privalo jaustis saugus, turėti galimybę atsipūsti ir nemąstyti apie tai, kas trukdo ramybei. Kokie gi dalykai, kokios namo dalys suteikia pasitikėjimo, saugumo ir privatumo jausmą? Ko gero, neretas pasakytų – durys. Juk pro jas patenkama vidun, o jas užvėrus viso aplinkinio pasaulio bėdos ir negandos lieka kitoje pusėje. Taigi, tampa aišku, kad tai itin svarbi būsto dalis.

Jei norima jaustis užtikrintai, perkama ne paprastas, o seifines duris. Jos būna iš plieno, labai stiprios ir nebijančios drėgmės. Stakta – irgi padaryta iš plieno. Kai svajojama apie kažkokį pirkinį, pradedama žvalgytis po interneto tolius. Čia gausu komentarų, patarimų ir nuomonių. Iš tiesų svarbu sužinoti, kuri seifines duris siūlanti firma patikimesnė ir geresnė, bet būna ir visokių svaičiojimų. Pavyzdžiui, kai kur skelbiama, kad šarvo durys netinka nuosavam būstui, praleidžia vandenį į vidų ir pan. Tai visiška nesąmonė, o tik tušti tauškalai.

Galima paminėti, kad seifinės durys skirstomos į kelias rūšis. Viena iš jų būtent ir yra šarvuotos gyvenamojo namolaukinės durys. Seifinės lauko duryspritaikytos lauko sąlygoms. Jos būna padengtos fanera, kuri nebijo drėgmės. Be to, tokios durys nebijo oro temperatūros pokyčių. Jų konstrukcija stipri ir ilgaamžė.

Toliau – šarvo laiptinės lauko durys. Nors taip vadinamos, jos iš tiesų naudojamos ne tik laiptinėse, bet ir katilinėse ar gamybinėse patalpose.

Galiausiai – šarvuotos buto durys. Jos būna pagamintos naudojimui vidaus sąlygomis. Tokios durys „nedraugauja“ su didele drėgme (dėl medžio imitacijos plokštės). Jos taip pat tinka biurams ir panašioms patalpoms.

Mitas, kad seifinės durys kam nors netinkamos, paneigtas. Vis dėlto, atsiliepimus apie tai, kur geriausiai atliekama viskas, kas susiję su junginiu „šarvo durys“, vertėtų paskaityti. Paprasta logika – asmuo, pasinaudojęs firmos paslaugomis ir likęs nusivylęs, tikrai neteigs: „…pati geriausia tokias paslaugas teikianti įmonė“. Taigi, verta pasidomėti ir apie teigiamas, ir apie neigiamas puses.

Internete taip pat galima sužinoti, kur siūlomos žemiausios kainos ir didžiausios akcijos. Tokį veiksmą atlikti labai lengva su kai kur esančia nemokama paslauga – kainos skaičiuokle. pakanka suvesti keletą duomenų bei pasirinkti ypatybes (vieną iš trijų minėtų rūšių (buto, laiptinės lauko, lauko), spalvą, kiekį ir pan.).

Šarvo durys – ne tik paprastas pirkinys. Tai investicija daugeliui metų tolyn, todėl prieš išsirenkant būtina įdėmiai apsižiūrėti. tada su tvirtomis durimis bus saugiau gyventi bet kokiame būste.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.