5 kelionės patarimai tam, kad taupytų pinigus ant skrydžių

parašė , 2014-04-22 22:04

Kelionė nėra pigi, tokiu būdu ji tikrai padeda pažiūrėti į pasiekiamą pasirinkimą tam, kad sutaupytų ant skrydžių ir viešbučio buvimo. Studijavimas būti taupus ant kelionių padeda taupyti pinigus rajonų įvairovėje. Tai gali padaryti šventę malonesnę su daugiau pinigų išleisti.

Apačioje yra keli patarimai, kad padėtų su ateities suplanuoto lūžio kainos sumažinimu:

Kelionė pigiausiais laikais

Skrydžio kaina keičiasi priklausomai nuo laiko, dienos ir kelionės mėnesio. Vengiant sezono aukščio, galima pamatyti gražias santaupas skrydžio bilietų užsakymo. Tai taip pat padeda išvengti savaitgalių. Kelionės planas su skrydžių išvykimu ir atvykimu dieną kaip trečiadienis yra tikras, kad pasiūlys efektyvesnį kainoje pasirinkimą. Kelionė ne sezono mete ir jūs esate įsitikinęs, kad surasite patrauklaus viešbučio ir skrydžio reikalų įvairovę

Skridimas, netiesioginis

Netiesioginis maršrutas į numatomą maršrutą yra dažnai efektyvesnis kainoje pasirinkimas negu skridimas tiesioginio. Jei laikas nėra svarbus faktorius, skrydis su netiesioginiu maršrutu ir trumpalaikis sustojimas yra tikri, kad pasiūlys daug pigesnį kelionės pasirinkimą.

Panaudokite skirtingas avialinijas

Susimaišant ir maxing skrydžiai galima manyti, kad daug pigesnės kainos pasiekia suplanuotą šventės maršrutą. Rezervuojant skrydį lauke ir atgal per skirtingus oro uostus ir skirtingas avialinijas, tikrai galima pamatyti kai kurias patrauklias santaupas. Taip pat, tai galėtų būti verta manyti, kad artimiausias oro uostas į namus yra ne visada pigiausias panaudoti. Padarykite kontraktą su keliais oro uostais, kad pamatytumėte, kuris sugeba pasiūlyti konkurencingiausias kainas.

Užsakymas Oro uosto, statančio automobilį

Planuodamas išvykimas šeimos transporto priemonės ilgalaikėje automobilių aikštelės įlankoje šventės trukmei, įsitikinkite, kad iš anksto rezervuotumėte kaip galima anksčiau. Užsakymas oro uosto, statančio automobilį paskutine minute, yra tikras, kad bus įkrautas pagal aukštesnę normą.

Išvenkite bagažo mokesčių

Užuot mokėjęs papildomus bagažo kaltinimus, kodėl nesverti bagažą prieš išvykimą namo. Papildomas bagažas dažnai yra būtinumo priežastis užmokėti kai kuriuos stambius kaltinimus. Pasitikrinkite aplink avialiniją, kad įsitikintumėte, kad jūs sugebate pasilikti svorio ribos viduje. Palikite bet kokius nereikalingus bagažo dalykus, jei jūs pradedate pastebėti, kad jūs viršyjate avialinijų išdėstytą ribą.

Apskritai, tyrinėjant labiausiai – efektyvios strategijos tam, kad taupytų pinigus ant būsimų kelionės planų, tikrai galima turėti įperkamesnį nutraukimą draugų ir šeimos narių.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.