Jūs rūpinatės, apie kurią biudžeto avialiniją jūs naudojate, ar jie yra tiesiog ‘autobusas danguje?’.

parašė , 2012-06-25 14:03

Galėjo būti teigiama, kad mes esame laimingi Jungtinėje Karalystėje dėl daugėjimo biudžeto avialinijų, pasiekiamų, kad išplaktume mus toli kažkur šiltas backlinkai nuo plačios regioninių oro uostų įvairovės. Nepaisant aukščiausių aviacijos mokesčių pasaulyje vis dar galima gauti palyginti pigius skrydžius bet kokiam tipui šventės į maršrutus taip toli kaip Sharm el Šeichas ar Marakešas. Tai turi būti geru daiktu.

Pradžia ir plėtimas avialinijų tokių kaip easyJet, Jet2 ir Ryanair leido keleiviams būti rinktinis apie tai, su kuo jie skrenda ar tiesiog paimti pigiausią kainą. Kas jūsų savi rezervuoja metodus? Po biudžeto avialinijų patyrimo jūs dabar sakote pavyzdžiui, ‘aš niekada neskraidinsiu Ryanair’ ar ‘aš tiktai panaudosiu easyJet’, kad jūs galėtumėte nupirkti greitą įsėdimą ir būti ant lėktuvo iš pradžių?

Pramonės lyderis išreiškiant apimtimi yra nesuvaldomas Ryanair Michael O’Leary, kuris teigtų, kad jo paslauga yra tiesiog tas pats kaip gaudymas autobuso nuo jūsų namų į artimiausią miestą, bet vyksta, jo paslauga yra toks, kuris veikia danguje
Jūs susitariate su jo filosofija apie jūsų šventę, prasidedančią nuo į B tranzitą ore, ar jūs norite sugrįžti į romantišką kelionės lėktuvu supratimą, kur jūs gaunate džiną su toniku ir arachių krepšį? Jūs pasakytumėte, kad yra apimtis avialinijai, kuri siūlo paprastą kainą, kad apimtų orinį mokestį už važiavimą, 20 kg bagažo kišenpinigius ir giriamuosius gėrimus laive konkurencinga kaina į šventės maršrutus į Ispaniją ar Turkiją?

Aš manau, kad paskutinis klausimas yra turbūt svaičiojimas. Aš manau, kad vartotojai yra apskritai sutelkiami ties vairavimu žemyn, greitos paskolos internetu jūsų šventės kainai (su rimtu pagrindu) ir biudžeto avialinijos turi duoti kažkokį kreditą padidėjimui trumpų lūžių ir pigesnės verslo kelionės į žmones nuo Jungtinės Karalystės. Michael O’Leary apibūdino savo avialiniją kaip "McDonald, Ikea, avialinijos verslo" ir to vystymosi avialinijos verslo per nuosmukį yra sekančiai:

"Kas vyksta nuosmukyje, ir kas įvyko paskutiniame trijuose smukime Europoje, yra, kad Ryanair pasidarė greitesnis. Kadangi žmonės nesiliauja skristi Europoje dėl nuosmukio. Jūs matote žmones gaunant daug daugiau jautrios kainos, [eidamas] pas žemiausią kraujo tyrimai kainos operatorių, taip, jei jie skrenda, jie skraidina Ryanair."

Su viltimi daiktai pasveiks netrukus, ir daiktai nebus taip kaina, jautri vartotojams. Jei jūs turėtumėte opciją išleisti papildomas skrydžiams, jūs pasirinktumėte tokį, kurį jūs žinote, duos jums geriausią patirtį ar tačiau skrydį pigiausia kaina?

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.