Pigaus vidaus skrydžio radimas gali būti stimuliuojantis.

parašė , 2012-06-05 17:43

Vidaus skrydžiai yra panaudoti žmonių verslo pigus draudimas kelionėse, turistų ir vietinių gyventojų. Jie yra greitesnė priemonė transporto palyginti su kita priemone kaip kelias. Pigaus vidaus skrydžio radimas gali būti stimuliuojantis ir nuobodus. Tai gali tačiau, būti padaroma lengva besilaikančių patarimų.

Pirma, jūs galite panaudoti nuolaidų svetaines tokias kaip Orbitz, kad surastumėte mažiausiai brangų vidaus skrydį. Šitos svetainės turi geriausias kainas, kurias skirtingos avialinijos pasiūlo. Tai gelbėja jus laikas, kurį jūs būtumėte panaudojęs, ieškodamas skirtingų pasiūlymų svetainių. Jų išsidėstymas nėra sunkus, kadangi jūs galite noriai surasti juos internete.
Kai kurios avialinijos ima papildomą kiekį tam, kad pasirinktų vietas. Jūs galite taupyti pinigus, nepasirinkdamas reklamos paslaugos internete vietos. Vietoj to, registracija anksti oro uoste ir gauna geriausią vietą tarp tų, kurie nebuvo išrinkti. Padarykite savo užsakymą internete, užuot tiesiogiai kvietęs avialiniją. Šis būdas, jūs sutaupysite ant telefono mokesčių, kuriuos jūs būtumėte panaudojęs, darydamas užsakymą. Tikrinkite kelionės reikalus ir pasiūlymus, padarytus skirtingų avialinijų. Avialinijos reklamuoja šituos reikalus laikraščiuose ir žurnaluose. Garantuokite, kad informacija, kurią jūs turite yra naujausia, kad išvengtų praleisti didelius reikalus. Jūs taip pat taupysite kai kuriuos pinigus, kai tik jūs gaunate reikalą.

Kad sutaupytumėte ant agentūros kainos, išvenkite samdyti atstovą. Tai yra todėl, kad atstovai išieško savo mokestį priklausomai nemokami sms nuo jūsų bilieto. Dauguma avialinijų apribojo svorį bagažui, kurį jūs turite turėti ant lėktuvo. Bet kokį papildomą bagažą įkrauna. Kad išvengtumėte šitų kaltinimų, garantuokite, kad jūsų bagažas neviršyja komplekto ribos, sverdamas tai anksčiau, negu jūs paliksite namą. Daugumoje avialinijų, pažangos bilietai yra pigesni. Jūs galite rezervuoti savo lėktuvo bilietą anksti kaip trys savaitės anksčiau, negu jūs važiuosite. Šis būdas, jūs gėrėsitės duota nuolaida.

Prieš užsakymo sukūrimą, paprašykite dėl informacijos apie avialinijos priemokas ir mokesčius. Jūsų bilietas turi atspindėti du įvertintoje avialinijos bilieto kainoje. Kai kurios apgaulingos kompanijos nepajėgia apimti juos, ir jūs galite būti suimtas ir baigti tuo, kad mokate daugiau. Kad išvengtumėte to, įsitikinkite, kad avialinija yra autentiška. Jei jūs važiuojate laisvalaikiui, garantuojate, kad jūs esate lankstus su savo kelionės datomis. Tas būdas, jūs galite sugebėti gėrėtis pigesniu airfares dienomis, kai avialinijos nėra kaip pilnas. Tradiciškai buvo žinoma, kad avialinijos pasiūlė pigesnį orinį mokestį už važiavimą per savaitės vidurį.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.