Aš galiu perparduoti savo skrydžio bilietą?

parašė , 2017-07-10 18:01

Jei jūs klausiate savęs, "aš galiu parduoti savo non-refundable avialinijos bilietą?" jūs nesate vienintelis! Daug žmonių negali panaudoti jų non-refundable skrydžių ir nėra įsitikinęs, kas padaryti su jais. Daug žmonių nežino, kad yra kažkas, kad būtų padaroma apskritai!

Kaip parduoti avialinijos bilietą

Jūs galite perleisti savo skrydį į dar ką nors, jei jūsų avialinija leidžia, kad jūs, kad pakeistumėte pavadinimą jungėtės su skrydžiu. Yra visada mokestis už vardo pakeitimą, ir jie keičiasi. Dauguma pigių avialinijų siūlo vardo pakeitimus kaip jų oficialios politikos dalį, ir jūs galite padaryti tai lengvai nuo jūsų avialinijos pranešimo. Jūs galite tikrinti, jei jūsų avialinija leidžia vardo pakeitimus ant jų žiniatinklio svetainės ar kviesdama klientų aptarnavimą
Kai kurios reguliarios avialinijos, kurios neleidžia vardo pakeitimų kaip oficialios politikos, daro išimtis savo klientams – aš pamačiau daugoka atvejus, kur avialinijos nukrypo nuo jų bendrų terminų, kad padarytų klientą laimingą ir kišenė piniguose nuo mokesčių. Tokiu būdu tai visada verta kviesti jūsų avialinijos klientų aptarnavimą ir bandyti įtikinti juos leisti jums pakeisti vardą mokesčiui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Grąžinkite skrydžius

Jei jūs parduosite sugrįžimo skrydį, jūs turėsite paprastai parduoti dvi kelionės kojas kartu. Tai yra todėl, kad du skrydžiai yra po vienu užsakymu, ir avialinijos paprastai leidžia jums pakeisti vardą viso užsakymo, ne jo dalis. Jei jūs jau panaudojote išvykstantį skrydį, neįtikima, kad avialinija leis jums pakeisti inbound skrydžio vardą.

Jūs galite pakeisti datas ir jūsų skrydžio maršrutus

Taip pat naudinga žinoti, kad daug avialinijų leidžia jums pakeisti datas ir jūsų skrydžio išvykimo ir atvykimo maršrutus. Net jei jūs negalite skristi apskritai, bet jūs randate pirkėją, kuris gali važiuoti, bet reikia skirtingų datų, jūs galite pakeisti savo skrydžio datas taip pat. Avialinijos paprastai išieško atskirą mokestį už tai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kartais jūs turite užmokėti mokesčio už važiavimą skirtumą

Jei jūs pakeičiate vardą skrydžio ar jei jūs keičiate datas ir/ar maršrutus, kai kurios avialinijos paprašo, kad jūs užmokėtumėte skirtumą tarp kainos, kurią jūs užmokėjote, kai jūs rezervavote skrydį ir einamąją gyvą kainą skrydžio pakeitimo laiku. Jei jūs žinote, kad jūs keisite ir skrydį ir vardą, keisti juos kartu, kad išvengtumėte mokėti daugiau mokesčių.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.