Jūs eikvojate daug pinigų ant panaikintų skrydžių? dar kas nors gali užmokėti už jūsų skrydžio

parašė , 2017-11-16 19:35

Jūs eikvojate daug pinigų ant panaikintų skrydžių?

Jūs ne! Aš turėjau panaikinti 250£ skrydį su British Airways vieną kartą. Aš sugrąžinau 1,5£. Jei aš žinojau, kad aš pasieksiu taip nedaug, aš nebūčiau niekada praėjęs administracinės kankynės panaikinti skrydį pirmiausia.

Daug žmonių vis dar nežino, kad jie gali perparduoti savo skrydžius, jei jie nesugeba panaudoti juos. Iš tikrųjų, daug avialinijų leidžia bilieto vardo pakeitimus mokesčiui, kuris yra, kaip skrydis gali būti perleistas dar kam nors. Dauguma pigių avialinijų siūlo šią savo žiniatinklio svetainių paslaugą, ir kai kurios reguliarios avialinijos daro išimtį ypatingoms aplinkybėms kaip liga, pavyzdžiui. Net jei terminai ir jūsų avialinijos sąlygos išdėsto, kad bilietai nėra perduodami, ji vis dar yra verta kviesti klientų aptarnavimą, kad tikrintų, jei jie padarytų išimtį jums

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šiuo metu, milijonai skrydžio bilietų eina, kad praleistų todėl, kad nėra skystos rinkos, kad perparduotų juos. Avialinijos, kurios leidžia vardo pakeitimus skraidina daugiau kaip 600 milijonų keleivių per metus.

Laimei, dabar yra žiniatinklio svetainių, kokia pagalba lengvina bilieto keitimą tarp pardavėjo ir pirkėjų. Taip kitas kartas jūs negalite panaudoti skrydžio, tikrinti, jei jūsų avialinija leidžia vardo pakeitimus prieš jo panaikinimą! Jūs galėtumėte sugebėti atgauti reikšmingą skrydžio ar šventės kainos dalį.

Jūs norite, kad dar kas nors užmokėtų už jūsų skrydžio ar šventės dalį?

Neridenkite savo akių, tai galima! Kai žmonės parduos savo skrydžius ir šventes, pardavinėjimo kaina visada bus mažiau, negu dabartinė kaina, pasiūlyta avialinijos ar kelionių agento. Jei jūs užmokėsite pilną kainą, jūs nupirksite skrydžius nuo avialinijos tiesiogiai, ir pardavėjai žino tai. Taip, efektyviai, pardavėjas užmokės dalį kainos skrydžio ar šventės jums. Šis būdas jie bent jau atgaus kai kuriuos iš pinigų, kuriuos jie užmokėjo už skrydžius. Ir jūs gausite tikrą nuolaidą, nepasiūlytą kur nors kitur. Plius, jūs padėsite mažinti tuščias vietas ant lėktuvų, tokiu būdu aplinka nugalės taip pat!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kelionė turtina sielą ir tai iš tikrųjų liūdnas, kad daug žmonių vis dar ne nesugeba suteikti tai, todėl, kad kaina skrydžių, ypač į egzotines vietas, yra visada ganėtinai aukšta. Su viltimi, naujos žiniatinklio svetainės, kurios leidžia žmonėms apsikeisti skrydžius ir šventes padės daugiau žmonių pamatyti gražų pasaulį, kuriame mes gyvename!

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.