Kataro avialinijos

Patarimai, kad garantuotų lygų skridimą po chirurgijos.

parašė , 2012-07-09 09:13

Tiems, kas patyrė pagrindinę ar smulkią chirurgiją turi patarti tam tikrą kreditas internetu atsargumą ir kitus patarimus, kad būtų mažesnių poveikių kelionės ant jų kūnų. Kūnas paprastai užima daug laiko, kad būtų atgautas iš chirurgijos. Pacientams, kurie patyrė chirurgiją pataria praleisti kelionę lėktuvu, kol jie nesveiksta visiškai. Atgavimo periodas didžia dalimi priklauso nuo tipo chirurgijos ir gali svyruoti nuo 24 valandų atveju smulkios chirurgijos į 3 mėnesius atveju pagrindinės operacijos.

Tie žmonės, kurie patyrė plautį ar širdies chirurgiją yra labiausiai neapsaugoti nuo kelionės lėktuvu todėl, kad aukštesniuose aukščiuose oras yra plonesnis, ir tokiu būdu žmonės galėtų turėti tam tikras problemas kvėpavime.
Skaityti visą straipsnį 'Patarimai, kad garantuotų lygų skridimą po chirurgijos.'»

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.

Mūšis 2012 ir kas nugalės? emyratai, Kataro avialinijos, ar etihad?.

parašė , 2012-06-12 20:51

2012 m. balandžio, mūšis už pranašumą tarp Vidurinių Rytų ir Šiaurės Amerikos iškėlė karštinės metimą. Emyratai, Kataro Avialinijos, ir Etihad Avialinijos kovoja su vienu kitu, kad paimtų serveriai.lt nuolaida kaip didelis šios turtingos, didokos rinkos akcija. Kurį laiką, atrodė, kad Emyratai turėjo viršutinę ranką, ir mano daugumą matų, tai daro. Tačiau, paskui atvyksta Kataro Avialinijų vadovaujantis pareigūnas, Akbar Al Baker, rodydamas kai kurias jo savo korteles. Per neseną vizitą į Monrealį, pranešama, kad jis paskelbė ketverius naujus JAV vartus. Jei tai įvyks, Kataro Avialinijos turės 8 Šiaurės Amerikos vartus. Taip, pažiūrėkime, kaip konkurentai krauna viršuje.
Skaityti visą straipsnį 'Mūšis 2012 ir kas nugalės? emyratai, Kataro avialinijos, ar etihad?.'»