Ryanair skrydžiai vykdomi sklandžiai

parašė , 2016-01-19 10:53

Skandus keliavimas su RyanairKuomet keliaujame, labai svarbus dalykas yra punktualumas. Tiek keleivių, tiek lėktuvų punktualumas yra svarbūs veiksniai, kurie gali lemti tolimesnę kelionės eigą. Jei vėluoja keleivis, lėktuvas jo nelauks. Tokiu atveju, liksime oro uoste ir galėsime pamojuoti savo atostogoms ar trumpai išvykai pro oro uosto langą. Ir taip nutinka, ne dažnai, bet pasitaiko tokių atvejų. Žinomas atvejis, kuomet keleivis nespėjo atvykti prie įlaipinimo vartų, nors jo lėktuvas dar nebuvo pakilęs ir dar buvo galima jį matyti per langą. Tačiau pro įlaipinimo vartus niekas jo jau nebeįleido. Todėl visuomet reikia įdėmiai skaityti aviakompanijos pateiktą informaciją, kada užsidaro įlaipinimo vartai! O Ryanair įlaipinimo vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio, todėl rekomenduojama prie vartų būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio. Stengiamasi, jog Ryanair skrydžiai būtų vykdomi laiku, todėl vienu ar kitu pasiklydusiu keleiviu aviakompanija nerizikuos ir neišsimuš iš savo grafiko. Taigi, jau geriau atvykti anksčiau nei apsisukus grįžti namo.

Labai svarbu ir pačių skrydžių punktualumas. Pavyzdžiui, jei keliaujate su persėdimu ir su tokiomis aviakompanijoms kaip Ryanair, kurios nevykdo jungiamųjų skrydžių, yra labai svarbu pasilikti pakankamai laiko tarp šių persėdimų. Ryanair skrydžiai vykdomi atskirai, jie nėra priklausomi vienas nuo kito. Tai reiškia, jog, jei lėktuvas vėluos, yra tikimybė nespėti į kitą lėktuvą. Reikia atminti, jog persėdimo metu tenka iš naujo praeiti patikros zoną, atstovėti eilėje ir vėl laiku būti prie vartų. O jei keliaujama su registruotu bagažu, tuomet pasilikti laiko reikia dar daugiau! Registruotą bagažo po pirmojo skrydžio reikia pasiimti, tuomet vėl iš naujo jį priduoti bagažo skyriuje. O jei bagažas pasiklys ar sumaišysite su kito keleivio bagažu? Kol atnarpliosite šią bylą, kitas lėktuvas jau gali būti pakilęs. Taigi, laiko atsarga yra labai vertingas dalykas! Beje, sklando gandai, kad Ryanair skrydžiai gali tapti jungiamaisiais! Jei taip bus, tuomet sumažės rizika praleisti skrydžius persėdimo metu ar pamesti bagažą, kadangi jungiamųjų skrydžių metu bagažo perkėlimu pasirūpina patys darbuotojai. O ir šiaip atsiras daugiau galimybių pasiekti kitas šalis.

Tačiau galima šiek tiek nusiraminti, kadangi Ryanair skrydžiai vykdomi sklandžiai ir pasak Ryanair pateiktus duomenis, galima sakyti, punktualiai. Punktualumą jie matuoja pagal nustatytus šios srities standartus. Jei skrydžiai atvyksta plius minus 15 min., traktuojama, jog atvyko laiku. Pavyzdžiui, 2014 metais buvo įvykdyta daugiau nei 500 000 Ryanair skrydžių per metus ir 90% šių skrydžių atvyko laiku. Taipogi, Ryanair atšaukia mažiau skrydžių, negu bet kuri kita oro linijų bendrovė. Pavyzdžiui, lyginant 2010 metus ir 2015 metus, per penkerius metus aviakompanija patobulėjo ir Ryanair skrydžiai tapo punktualesni. Punktualumas išaugo apie 7%! Lyginant su kitomis oro linijų bendrovėmis, Ryanair savo darbą vykdo gana pavyzdingai. Jei keičiasi skrydžių informacija, pavyzdžiui, skrydis yra atidedamas ar perkeliamas į kitą dieną, Ryanair keleivius visuomet informuoja. Tokiais atvejais, Ryanair leidžia pasirinkti, ar pasilikti bilietą ir keliauti siūlomą datą, ar susigrąžinti pinigus.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.