Geriausi dešimt oro uostų Jungtinėje Karalystėje

parašė , 2014-03-21 19:47

Mančesterio Oro uostas

Veikimas nuo 1938 yra Jungtinės Karalystės trečias labiausiai užsiėmęs tarptautinis oro uostas, Mančesterio Oro uostas. Tai aptarnauja daugiau kaip 200 maršrutų kasmet. Mančesterio labiausiai užsiėmę tarptautiniai maršrutai yra į Europos šalis ir Jungtinius Arabų Emyratus. Esantis Ringway, tai palaikoma Mančesterio Oro uosto Grupių ir yra vienintelis kitas oro uostas po Hitrou, kad valdytų du kilimo ir leidimosi takus. Tai sudaroma iš trijų keleivinių terminalų ir vieno prekinio terminalo.

Londono Hitrou

Hitrou yra Londono didžiausias ir pažangiausias oro uostas ir elgiasi su 40 % visiško skrydžio eismo šalyje. Su daugiau kaip 70 milijonų keleivių, lankančių oro uostą kasmet, Hitrou yra taip pat labiausiai užsiėmęs miesto oro uostas Europoje
Tai esantis Londono Miesto rajone Hillingdon ir yra apytiksliai 32 km (20 mylių) į Centrinio Londono vakarus.

Rytiniai Midlendai

Esantis Pilyje Donington ir 22 kms už nuo Notingemo ir Derbio, Rytinis Midlendų oro uostas įkūrė save kaip pagrindas žemiems kainos vežėjams, aptarnaujantiems abu vidaus ir tarptautiniai trumpus laimikio maršrutus. Oro uostas buvo pradžioje nustatytas kaip Karališkosios Oro Pajėgos (RAF) stotis ir buvo vėliau paverstas į keleivinį pagrindą Rytiniams Midlendams. Tai šiuo metu patiria tam tikrus pakeitimus, kad pagerintų jo patogumus. Tai turi platų diapazoną apsipirkimo ir valgymo pasirinkimo ir pasiūlo 30 laisvo belaidžio interneto minučių.

Bristolio Oro uostas

Bristolis yra Jungtinės Karalystės devintas labiausiai užsiėmęs oro uostas ir yra vienintelis tarptautinis oro uostas, aptarnaujantis miestą Bristolį ir kaimyninius rajonus. Tai turi vieną terminalą, kuris aprūpina pakankamus pasirinkimus tai, kad jie maitinosi, apsipirkdamas ir tiesiog atsipalaiduodamas. Tai daugiausia aptarnauja Europos maršrutus tokius kaip Amsterdamas, Praha, Frankfurtas ir Briuselis. Nors mažesnis negu jo dublikatai oro uostas yra gerai organizuotas ir veikia kaip ideali vieta pradėti nuostabią kelionę.

Londono Stansted

Londono Stansted yra esantis Uttlesford, Esekse ir yra apytiksliai 40 mylių už nuo Centrinio Londono. Tai yra ketvirtas labiausiai užsiėmęs oro uostas Londone ir veikia kaip pagrindinis pagrindas visoms žemoms kainos vežėjo avialinijoms Europoje. Tai buvo atidaryta į operacijas 1943 metais ir buvo pradžioje panaudota kaip bombarduotojo aerodromas pasaulio kare. Tai yra naujausias tarptautinis oro uostas Londone ir turi vieną keleivinį terminalą.

Londono Gatwick

Gatwick yra šalies antras labiausiai užsiėmęs ir didžiausias tarptautinis oro uostas. Esantis Vakarų Sasekse, oro uostas yra apytiksliai 28 mylių už nuo Londono Sičio. Daugiau kaip 30 milijonų keleivių važiuoja per oro uostą kasmet. Oro uostas yra tėvynė 2 terminalų, Šiaurės ir Pietų ir yra pasaulinis labiausiai užsiėmęs vienas naudojimo kilimo ir leidimosi takas.

Edinburgas

Edinburgo oro uostas yra Jungtinės Karalystės šeštas labiausiai užsiėmęs oro uostas ir aptarnauja Škotijos sostinę. Oro uostas aptarnauja daugiau kaip 100 maršrutų ir yra pagrindas apytiksliai 40 avialinijų. Daugiau kaip 9 milijonai keleivių praeina per šį oro uostą kasmet.

Lidsas Bradfordas

Lidsas Bradfordas Tarptautinis oro uostas yra esantis mieste Yeadon ir aptarnauja visą Jorkšyro sritį. Tai yra didžiausias oro uostas Jorkšyre ir buvo operacijoje nuo 1931. Oro uostas šiuo metu palaiko apytiksliai 3 milijonus keleivių kasmet ir kaip laukiama, patirs improvizaciją, kad palaikytų apytiksliai 7 milijonus iki 2015. Tai apgyvendina du pagrindinius aviacijos mokymo centrus, Multiskrydį ir Aviacijos Akademiją.

Blakpulas Tarptautinis Oro uostas

Žinomas anksčiau kaip Ginklanešių Oro uostas Gate, Blakpulas yra esantis Flyde miesto rajone. Šis oro uostas buvo viena iš pirmų aviacijos svetainių Jungtinėje Karalystėje ir yra palaikytas Apribotų Miesto Bunkerio Oro uostų. Tai turi tiktai vieną terminalą ir gerai įrengiama visais pagrindiniais patogumais tokiais kaip tualeto kambariai, tėvų kambariai, valiutos keitimo biurai ir jaudinantis neapmokestinamų parduotuvių diapazonas.

Londono Lutonas

Lutonas yra esantis Bedfordšyre Anglijoje ir yra apytiksliai 51 kilometrų už nuo Centrinio Londono. Su daugiau kaip 10 milijonų keleivių, važiuojančių per oro uostą kasmet, Lutonas yra penktas labiausiai užsiėmęs oro uostas Londone. Lutonas buvo atidarytas 1938 metais ir užaugo, kad taptų vienu iš svarbiausių oro uostų Europoje. Tai yra tėvynė vieno kilimo ir leidimosi tako ir vieno galutinio pastato.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.