Ištirkite pasaulį per Saudo Arabijos skrydžius

parašė , 2015-05-18 23:38

Saudo Arabijos Avialinijos yra vėliavos vežėjas Saudo Arabijos, veikiančios po vardu Saudia. Tai yra vienas iš didžiausių paslaugų teikėjų Artymųjų Rytų srityje ir buvo pripažinta kelių pramonės stebėtojo kaip vienas iš efektyviausių. Greta pirmos rūšies paslaugų, tai siūlo kai kuriuos iš pigiausių tarptautinių skrydžių ant kai kurių maršrutų. Kad išplėstų verslą ir pasiekiamumą, pareigūnai nusprendė iš naujo įspausti žymę vežėją, ir keičiantis ankstesnes vardo Saudo Arabijos gyventojo Avialinijas buvo pirmas žingsnis. Šiuo metu, tai aptarnauja daugiau kaip 120 maršrutų Afrikoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Viduriniuose Rytuose. Daugiau kaip 600 skrydžių yra valdomi vežėjo kiekvieną dieną, ir skaičius gali nueiti ganėtinai aukštai Ramadane ir Hajj sezonai
Paklausa yra dažnai atitinkama užsakytųjų skrydžių ant populiarių maršrutų kaip net po to, kai 100 procentų skrydžio užvaldymas, visi keliautojai negauna vietos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jie yra valdyti žemai kaina tarptautiniai skrydžiai nuo pirminio pagrindo Jeddah-karaliaus Oro uoste Abdulaziz International (JED), ir šalutinių pagrindų Damamo karaliaus Oro uoste Fahd International (DMM) ir Riyadh-karaliaus Oro uoste Khalid International (RUH). Vystymasis oro uostų srityje padėjo tam didėjime gebėjimo ir aukštesnio lakūnų skaičiaus porcijoje efektyviai. Keliautojai gali nuspręsti Saudo Arabijos skrydžio užsakymą pasiekti bet kokią pasaulio dalį, kadangi tai jungiama su daug garsenybių pramonėje. Tai yra dirbantis visą darbo laiką narys SkyTeam sąjungos ir arabiškos Lėktuvnešių Organizacijos (AACO). Tai dalijasi kodais su remiančiais nariais, kurie plečia jų paslaugas į vežėją ant maršrutų, kur tai nevaldo tiesioginio skrydžio. Tačiau, kad garantuotų pigiausius tarptautinius bilietus, keliautojai gali sekti kai kuriuos pasiūlymus, duotus patyrusių keliautojų.

Kaina Ne Vienintelis Faktorius Skrydyje, Rezervuojančiame

Buvo pastebėta, kad skrydžio bilieto paieška paprastai sukasi aplink kainą. Tačiau, ekspertai turi skirtingą nuomonę ir mano, kad paieška neturi būti atžvilgiu kainos centruota. Atveju trumpo laimikio kelionės, vietos pirmenybė ar įvairūs malonumai skrydyje gali būti ignoruoti, kadangi tiktai dvi iki keturios valandos turi būti praleistos lėktuve. Po to, keliautojai gauna prieigą prie savo mobilaus ryšio telefonų, gali tęsti žiūrėti filmą, jie nori ar siunčia skubų elektroninį paštą, ir tais atvejais, kaina gali būti pirminiu pagrindu. Tačiau, atveju tarptautinių kelionių, patogumas, Wi-Fi prieiga, valgiai ir geresnės ausinės gali būti svarbūs daugeliui žmonių. Per tokias keliones, keliautojai turi praeiti skirtingas laiko juostas, kurios gali būti fiziškai stimuliuojančios. Vadinasi, patogi vieta tampa svarbiu faktoriumi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Patariama, kad keleiviai įvertintų reikalus po sudėjimo kainų svarbių ar šalutinių paslaugų prieš galutinio sprendimo sukūrimą. Daug laikai, brangesni visa apimantys reikalai gali duoti daugiau vertės pinigams vietoj pigesnių vieno dolerio banknotų, kurie yra neapimantys mokesčių ir paslaugų.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.