Ledas žvejybinė įranga – jūsų pagrindiniai pirmo būtinumo dalykai

parašė , 2013-01-13 07:01

Ledinė žvejyba yra labai populiari tarp Žuklės reikmenys entuziastų. Tai yra dėl jo gamtos, kur jums nereikia daugelio aprūpinimo, ir aprūpinimas, kurio jūs galėtumėte reikėti yra įperkamas ir nedegins duobės per jūsų kišenę. Šis straipsnis aptars dalį šios svarbios įrangos.

Tikrai turėkite galvoje, kad su daugeliu pasiekiamos įrangos pasirinkimų, jūs esate įpareigotas surasti, kad įrangos kainos svyruoja nuo labai pigaus į labai brangų. Ko jums reikia turi gauti įrangą, kuri yra protinga kokybė, kažkas, kas truks jūs daugiau, negu Žuklės reikmenys sezonas. Visada bandykite išvengti labai pigios įrangos, kadangi jie gali būti ploni ir netrukti ilgai, kas reiškia, kad jūs turite keisti juos dažnai. Išmintingesnė statoma suma yra jums, kad nupirktų truputį aukščiau įvertintą įrangą, kad jums garantuotų poros žvejybinius sezonus.

Meškerykočiai: visi Žuklės reikmenys įrangos sąrašai turi prasidėti nuo geros kokybės meškerykočio, apimdami ledinę žvejybą. Geras meškerykotis ledinei žvejybai yra trumpas ir labai stiprus, kad įsitikintų, kad tai gali paimti įtampą ir žuvies svorį. Ledinė žvejyba gali taip pat panaudoti patarimą viršuje, rykštę ar ritę, kuri yra prijungtas prie valdybos ar ‘kepurės’, kuri yra padėta virš duobės lede. Televizoriai taip pat vėliava ar mažas žymeklis, kuris yra prijungtas prie rykštės ar pavasaris. Tai reiškia, kad, kai jūs gaudote žuvį, žymeklis perkels į pavojų jus, ir jūs galite tada pradėti dirbti ties linija ir pasiekti savo. Didžiąją laiko dalį, žvejai turės kelias linijas ledinėse duobėse su patarimu-ups, kad jie galėtų pamatyti, kokia linija žuvis yra smarki. Kai jie pamatys žymeklį, jie tada susikoncentruos ties viena linija, žvejojančia ant tos tam tikros ledinės duobės.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.