Visi apie dažų taurinimo spausdintuvus

parašė , 2013-01-14 13:57

Specialūs fotografijos Spausdintuvai skiriasi nuo visa tikslo spausdintuvų, kadangi jie yra suprojektuoti, kad išspausdintų fotografijas tiktai, priešingai tekstui ar grafiniams dokumentams be fotografijų. Jie yra apskritai kompaktiški dydyje ir lengvojo svorio boksininke, ir kai kurie modeliai net rodo baterijas, kurios leidžia jums išspausdinti be parduotuvės reikalingumo. Daugumos fotografijos spausdintuvų, apimdami dažų taurinimą (ar dažai-sub) spausdintuvai, yra pastatyti aplink šiluminį dažų variklį, nors yra kelių ta ypatybė inkjet technologija.

Daugelį metų, dažų taurinimo spausdintuvai buvo specialisto prietaisai, panaudoti reikalavime grafinių menų ir fotografinių paraiškų. Skaitmeninės fotografijos pasirodymas privedė prie įėjimo šios technologijos į vyraujančią kryptį, formuodamas pagrindą daugelio standalone, portatyvūs fotografijos Spausdintuvai kurie pasirodė antra 1990-ųjų puse.

Trukmė “dažai” vardu siejasi su kietais dažais, kurie buvo panaudoti procese vietoj rašalo ar toner. “Taurinimas” yra mokslinė trukmė procesui, kur kietieji kūnai (šiuo atveju, dažai) yra paversti į jų dujinę formą, nepraeidami įsiterpiančios skystos fazės.

Spausdinimo procesas, naudotas teisingų dažų taurinimo spausdintuvų, skiriasi nuo to inkjets. Užuot purškęs mažyčius reaktyvinius lėktuvus rašalo ant puslapio kaip inkjet spausdintuvai daro, dažų taurinimo Spausdintuvai taiko dažus nuo plastmasinio filmo. Trijų leidimų sistema (rodantis kietąjį kūną nudažo kasetės formoje ar ant kaspino ar ant ritinio), sluoksniai cyan, fuksinas, geltoni, ir juodi dažai ant vienas kito viršūnės. Spausdinimo galvutė ant dažų-sub spausdintuvo naudoja mažyčius šildytuvus vapourise dažai, kurie prasiskverbia pro blizgų popieriaus paviršių. Aiškus paltas yra pridėtas, kad apsaugotų atspaudą prieš ultravioletinę šviesą. Nors šis metodas yra gebantis duoti puikių rezultatų, tai vizai ne ekonomiška. Net jei tam tikram atvaizdui nereikia nė vieno pigmentų, ta kaspino dalis yra vis dar sunaikinta. Tai yra priežastis, būdinga dažų-sub spausdintuvui suderinami popieriniai paketai turėti savyje perkėlimo filmą, gebantį gaminti tą patį atspaudų skaičių. Be to, dažų taurinimo rašalui reikia popieriaus, kuris leidžia rašalui pasilikti ant popieriaus paviršiaus.

Dabar, daug inkjet spausdintuvų ant rinkos yra gebantys išsidėstančią dažų taurinimo techniką. Miltelių kasetės tokiuose spausdintuvuose purškia rašalą, dengdamos puslapį vienas ruožas laiku. Spausdinimo galvutė kaitina rašalą, kad suformuotų dujas, kontroliuotas šildymo elemento, kuris siekia temperatūrą iki 500° C (aukščiau negu vidutinis dažų taurinimo spausdintuvas). Didelis Įšoriniai kietieji diskai su dažų taurinimo technika yra, kad todėl, kad dažai yra pritaikyti popieriui dujinėje formoje, jie neformuoja skirtingų taškų su kietu kraštu kaip inkjet spausdintuvai. Vietoj to, kraštai yra minkštesni ir mišinys į vieną kitą lengvai. Papildomai, įpylimas dujinių dažų į popierių duoda spalvotesnį greitesnį paveikslą.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.