Didžiojo Kanjono lėktuvo kelionės – 5 patarimai bauginantiems skrydžiams

parašė , 2017-02-16 09:27

Pavasaris yra ore, ir vasara netrukus bus čia, ir tai reiškia, kad tai yra atostogų laikas. Padarykite šias atostogas vienas, jūs niekada neužmiršite, imdamas nuotykio kelionę. Nėra jokio geresnio pasirinkimo negu antraštė į Vegą ir lėktuvo kelionės po Didįjį Kanjoną paėmimas.

Yra keli pabandyti ir išbandyti patarimai, kuriuos jūs galite panaudoti, kad padėtumėte suplanuoti geriausią galimą kelionę.

#1 Naudojimas internetas, Rezervuodamas Jūsų Kelionę

Labai lengva nupirkti jūsų kelionę tinkle. Jūs galite lengvai ieškoti visų pasiekiamų kelionių ir rezervuoti tokį, kurio jūs norite. Ne tiktai, kad, jūs gausite žemiausią kainą, kai jūs rezervuosite savo kelionę tinkle. Interneto norma yra žemesnė todėl, kad jūs rezervuojate kelionę savarankiškai ir vengiate mokesčių, pridėtų komercinio atstovo
Žema kaina ir patogumas yra gražūs, bet geriausia priežastis rezervuoti jūsų kelionę tinkle yra tokia, kad jūs galite užrakinti savo vietose, tokiu būdu jūs neturėsite jaudintis dėl jų išparduotas kelionės dieną.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

#2 Knyga Jūsų Kelionė Gerai Iš anksto

Daug žmonių ima savo atostogas pavasarį ar vasara, tokiu būdu tai yra labai užsiėmęs laikas lėktuvo kelionėms po Kanjoną. Todėl, jūs turite rezervuoti savo kelionę iš anksto, todėl, kad, jei jūs nedarote, ji galėtų būti išparduota. Pabandykite nupirkti savo lėktuvą, keliauja bent jau dviejose savaitėse iš anksto, bet geriau dar, leidimas ir rezervuoja tai, kai jūs rezervuojate savo viešbučio rezervavimą. Tik neužmirškite apie tai iki kelionės dienos ritinių aplink. Jei jūs esate gana laimingas gauti vietas vėlyvoje datoje, jūs turite užmokėti aukštesnę kainą, jei jūs perkate juos per 48 valandas po skrydžio.

#3 Atsarga Lango Vieta, Pirkdamas Jūsų Kelionę

Visos vietos ant lėktuvo aprūpina gerus vaizdus, bet lango vieta siūlo geriausią apžiūrėjimo patirtį. Jūsų kelionės pirkimas anksti reiškia, kad jūs turite geresnę galimybę gauti lango vietą ir galutinius vaizdus apie jūsų skrydį.

#4 Perka Besileidžiančią Kelionę

Jūs galite rezervuoti lėktuvo kelionę, kuri perskrenda per Kanjoną, ar jūs galite rezervuoti tokį, kurį tai sodina ten. Kelionių nusileidimas siūlo nuotykį ir galimybę pamatyti Kanjoną nuo pagrindo. Yra daug smagaus veiksmo Kanjone tokio kaip pėsčiųjų žygis, lankymas vaizdingų sekimų, apsipirkimas, paėmimas sraigtasparnio išvykos į Kanjono grindis, ir ėjimo ant stiklinio Skywalk tilto.

#5 Pietų Apvado Skrydžiai Yra Pasiekiami Per

Jūs galite išsirinkti, kokį apvadą jūs norite pamatyti, kai jūs išimate lėktuvo kelionę iš Vego, tokiu būdu jūs galite norėti aplankyti Pietų Apvadą. Reikia apytiksliai šešių valandų, kad pasiektų Pietų Apvadą nuo Vego ant kelionės autobuso, bet jūs galite skristi ten po apytiksliai valandos. Kai tik jūs esate ten, jūs turite pasirinkimą keliauti Kanjone prie lėktuvo ar sraigtasparnio. Jei jūs rezervuosite ilgesnę sraigtasparnio kelionę, jūs pasieksite, kad pamatytumėte Pietų Apvadą, Šiaurės Apvadą, ir visą parką į rytinę sieną. Iš viso, jūs pasieksite, kad pamatytumėte viso Nacionalinio parko 3/4. Tai yra labai vaizdinga kelionė, kuri ima jus per daugelį žinomų orientyrų Kanjone, tokiu būdu tai verta kainos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vyniojimas

Su viltimi, jūs galite panaudoti šią informaciją, kad suplanuotumėte smagią ir atmintiną lėktuvo kelionę. Būkite įsitikinęs, kad nupirksite savo kelionę anksti, tokiu būdu jūs turėsite geriausią pasirinkimą kelionės pasirinkime ir tokiu būdu jūs gausite geriausią kainą. Jūs galite aplankyti mano žiniatinklio svetainę, jei jūs norite labiau specifinės informacijos apie keliones ir jei jūs turite klausimus, jūs galite panaudoti internetinę pasikalbėjimo ypatybę, kad kalbėtumėte su manimi. Kelionė po Kanjoną yra užpildyta gražių įžymybių ir jaudinančių nuotykių, tokiu būdu pradėkite planuoti savo kelionę dabar anksčiau, negu atostogų sezonas bus ant mūsų.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.