Sąrašo be musių bendras įspūdis

parašė , 2015-12-11 18:24

Dėl teroristų atakos ant amerikiečių dirvožemžio, naudodamas lėktuvus, 2001 m. rugsėjo 11-ąją, 2004 Intelekto Reformos ir Terorizmo Prevencijos įstatymas privedė prie Sąrašo Be musių išsivystymo. Tai yra iš tikrųjų saugumo matas, suprojektuotas, kad kovotų prieš teroro aktus, nušalinant klastingus žmones nuo įsitraukimo į lėktuvą. Tačiau, konstitucingumas plius šio sąrašo efektyvumas yra abejotinas tam tikruose būduose.

Asmenys įrašė į sąrašą šiame sąraše, nėra leisti skristi tam, kad važiuotų viduje ar už JAV. Iš tikrųjų, tiems žmonėms neleidžia panaudoti lėktuvus bet kokiu tikslu. Jie negali skristi reisu, išvykstančiu į JAV.
Šio sąrašo turiniai yra nepaprastai konfidencialūs. Tikslus skaičius ar vardai žmonių, formuojančių sąrašą, yra kažkieno spėjimas. Žmonės, kurių vardai yra turėti savyje sąraše visiškai nežino, kad jie yra tikėtini įtariami asmenys. Jei kažkam paneigia anapus naudojimo automatinių registravimo paslaugų, kurios yra apskritai pasiekiamos kitiems keleiviams, tai yra aiškus požymis, kad jo ar jos vardas yra įtrauktas į sąrašą, todėl, kad tiktai tokiems asmenims atsako anapus tokių privilegijų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Transportavimo Saugumo Administracija ar TSA tvirtina, kad Sąrašas Be musių formuoja nepaprastai reikšmingą aviacijos saugumo komponentą, kadangi tai nušalina pripažintus teroristus nuo kelionės lėktuvu. Amerikos Pilietinių laisvių Sąjunga (ACLU) jau registravo teisėtą kostiumą prieš Amerikos vyriausybę šio sąrašo sukūrimui. Jie teigia, kad statistiniai duomenys ne būtinai įrodo šio sąrašo efektyvumą. Toliau, jie prideda, kad beveik neįmanoma nustatyti iš anksto, kad asmuo galėjo iš tikrųjų būti teroristu.

Be to, į TSA, oro transporto bendrovės taip pat vaidina reikšmingą vaidmenį įrašytam į sąrašą personalui neleidime sėsti į lėktuvus. Kiekvieną kartą kai vardas yra įtrauktas į sąrašą, privaloma avialinijoms tikrinti atnaujintą sąrašą per dvi valandas po gauti komunikaciją į padarinį nuo Amerikos vyriausybės, ir tokiu būdu padaryti reikalingus pokyčius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šis sąrašas yra sukurtas, atmindamas geriausią tikslą. Dar, tai sukėlė daug problemų ir pakvietė kritikos partiją. Viena didžiausia problema formuluoti šį sąrašą yra faktas, kad daug nekaltų asmenų laiko įtariamais. Jie gali būti klausinėti, suimti ir nušalinti nuo įsėdimo į lėktuvą tiesiog todėl, kad sąrašas turi savyje jų vardą. Incidentai buvo pranešti, kai net vaikams atsakė anapus leidimo važiuoti lėktuvu, kadangi jų vardai atitiko tuos įtartų žmonių. Štai kodėl Skyrius Tėvynės Saugumo Keliautojo Kompensavimo Apklausos Programos (DHS/TRIP) atsirado. Tai duoda galimybę žmonėms, kurie tvirtina, kad jų vardas buvo netyčia įtrauktas į sąrašą.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.