Išlaidų taupymo idėjų dėl atostogų

parašė , 2012-01-30 10:52

Nėra neigia, kad atostogos yra vis labiau brangsta ir jūs turite atidžiai planuoti, jei norite išvengti nereikalingų išlaidų ir sutaupyti sąnaudas. Daugelyje šalių yra einančios per sudėtingos ekonominės kartų ir nėra hańby rasti paskolos internetu pinigų taupymas idėjų jūsų atostogos. Siekiant padėti jums pasiekti tai, čia yra keletas verta idėjų:

• Kaip pirmasis žingsnis, mokslinių tyrimų internete ir pasirinkite tinkamą paskirties vietą ir sudaryti Lankytinos vietos prioritetų sąrašą. Vietoj, praturtetumete išlaid gido vadovaujamos ekskursijos, galima sutaupyti pinigų, darai dalykus savo.
• Savo rezervuoti. Daugelis viešbučių ir oro linijų bendrovėms siūlo papildomas nuolaidas ir specialius pasiūlymus užsakymas internetu. Ar kelionės JAV ar užsienyje, pabandykite serveriai rasti vietą, kuris tinka jūsų biudžeto. Pasirinkite viešbučiai tolyn nuo centro miesto centras, kaip jie dažnai yra daug pigesnis.

• Nuspręsti iš anksto savo atostogų ir tais atvejais, kai jums bus, esantiems trukmę. Prašome žino, kad beveik visi atostogų paskirties vietas turi daug pigių viešbučių ir jūs galite pasirinkti vieną pagal savo biudžetą. Geriausias būdas rasti Pigūs vieta gyventi yra taip planuoti iš anksto.

• Kad taško atlikti kelionės vadovas su jumis. Pasitaikantiems suteiks jums informacijos apie visų atrakcionų turistams, vietinę ir Pigūs vietų valgyti ir miegoti. Jie gali suteikti jums orientavimo aplankyti turizmo dėmės, naudojant Pigūs transporto priemonės ir taip pat išsamią informaciją apie laisvas įvykius.

• Pabandyti suprasti, kurios pinigų šaltinis yra geriausias už pagerank kiekvieną situaciją. Pavyzdžiui, jūs turėtumėte žinoti kad vizos mokesčiai 1 % užjūrio naudojimo mokesčio nepriklausomai nuo to, ar jūs naudojate debeto arba kredito – kadangi kai kurių korteles atsisakyti šio mokesčio. Dauguma sandorių ir debeto korteles, grynųjų pinigų išėmimai naudojant kredito kortelę galima sutaupyti pinigų.

• Jums bus protingas asmuo atlikti pinigų diržo. Tai iš tiesų gali būti Pigūs draudimo nuo vagysčių. Vagis lengvai galima Išarchyvuoti pavogti pinigų gaubiamaisiais tinklais ir jie bus išnaudoti kai jie ώino, jums yra a holidaymaker.

• Išvengti Ekstrawagancko apsipirkti. Ne be reikalo pirkti dalykų, jums gali niekada nenaudokite – tačiau spartus susigundyti.

• Jūs tikrai norite išbandyti kai plastikiniai langai geri restoranai, kai į atostogas. Tačiau daug patiekalų, galite sutaupyti pinigų pirkti maisto iš parduotuvės. Tokiu būdu bus galima valgyti šviesos ir lengvai valgiai per visą savo kelionę. Kai apsistojantys viešbutyje, pasinaudoti visą jų papildomą pusryčiai.

• Valgyti pusryčius, kai vaikai valgyti nemokamai ir pasinaudoti skaidyti maitinimas. Tai reiškia didžiulį įrašymas kaip vaikai dažnai yra per daug susijaudinęs arba pavargę valgyti daug. Restoranų, kad yra vaikas draugiškų arba šeimai palankią bus prisijungti prie jūsų prašymą dėl papildomų plokštelės.

• Jei planuojate užjūrio atostogų, tada dovanoti pakankamai dėmesio valiutų keitimo kursą. Jei esate gali sverto valiutų keitimo kursą, tai padaryti. Jei jūs einate į paskirties plastikiniai langai vietą, kai nacionaline valiuta yra silpna, jūs turite banginių metu.

•, Jūs turite mokėti už apgyvendinimas viešbutyje, naudoti viešbutis baseinas. Praleisti dieną į paplūdimį ar netoliese muziejus ir imtis savo vaikams vaikų žaisti teritorijas, užtikrinant mažieji nebrangi įdomus dieną.

• Eiti į pramogų parkų, eiti į paplūdimio arba ežeras, jei toks yra netoli, arba tiesiog praleisti kartais netoli parkų. Daugelis muziejus yra Nemokamas įėjimas vieną dieną per savaitę; Patikrinkite, ar svetainėje.

•, Kiek įmanoma, naudoti visuomeniniu transportu. Dauguma miestų, svetaines, kurios jums, todėl nereikia eiti į taksi planuoti maršrutus. Tai protingas pasinaudoti kelių dienų eina ne pramogų. Tai ypač gerai, kaip jie gali būti naudojami bet kuriuo metu.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.