Kaip rezervuoti avialinijos skrydžius tinkle.

parašė , 2012-03-06 11:34

ikas. Tuo metu, kai avialinijos skrydžio užsakymas tinkle gali atrodyti per lengvas daugeliui žmonių, daugelis kitų yra vis dar mažai pažįstami procesui. Kadangi tai lengviau ir įperkamiau, kad rezervuotų skrydžius tinkle, jūs turite žinoti tiksliai, kaip tai padaroma, kad išvengtų daryti procesą su kelionių agentūra, kuri gali tiktai sukelti jus papildomi mokesčiai.

Pasirinkdamas Avialiniją, kadangi avialinijos gali pasiūlyti skirtingas skrydžio kainas tam pačiam maršrutui bet kuriuo laiku, jūs turite išsirinkti, koks placiaformate spauda siūlo geriausią pasiūlymą. Vairuokite į jūsų pasirinktos avialinijos žiniatinklio svetainę. Nueikite į "rezervavimo" puslapį ir išsirinkite, ar jūs rezervuojate vieną kelią ar roundtrip skrydį. Prisipildykite visoje reikalingoje informacijoje tokioje kaip data išvykimo ir sugrįžimo, kilmės ir maršruto data
Jūs taip pat turite apimti skaičių keleivių, kuriuos jūs rezervuojate taip pat kaip kita kabinos paslaugos pirmenybė. Spragtelėkite "Paiešką", "Knyga Dabar" ar kažkas panašaus.

Pasiekiami skrydžiai apibrėžtomis datomis bus rodyti. Išrinkite juos ir pamatykite, kiek viskas kainuoja. Paprastai, jie yra įrašyti į sąrašą tvarka laiko, su jų atitinkamomis kainomis. Jūsų iš pradžių paradise club vilnius paprašys parinkti jūsų pasirinkimą išvykimo laiko, ir paskui jūsų privilegijuotas sugrįžimo laikas. Jie keičiasi kaina priklausomai nuo skrydžio laiko. Dažniausiai, skrydžiai, kurie išvyksta ryto pradžioje yra pigiausi, ir paskui jie pasidaro brangesni už valandas. Būkite apdairus mokesčių, mokesčių ir kitų priemokų. Kai kurios avialinijos neapima jų į pagrindinį mokestį už važiavimą, tokiu būdu jūs iš tikrųjų baigiate tuo, kad mokate už daugiau negu, jūs laukėte. Jei jūs žinote kitas avialinijas, kurios siūlo tuos pačius skrydžius, kartoja žingsnius ir mato, koks siūlo geriausią pasiūlymą.

Įeidamas į Jūsų Sąskaitos pateikimo Informaciją Jūs turite įeiti į savo kreditinę svetainiu talpinimas pigiau kortelę ar banko informaciją, kad sugebėtumėte užmokėti už jūsų rezervuotą skrydį. Todėl, jūs turite įsitikinti, kad žiniatinklio svetainė, kur jūs rezervuojate skrydį yra įstatyminė. Kai tik jūs užpildėte visą reikalingą informaciją, jūs turite būti paimtas į gautą puslapį, kur jūs įeisite į savo konfidencialią informaciją. Geriau daryti šį naudojimą jūsų personalinis kompiuteris. Išvenkite daryti tai viešose vietose ar panaudoti kompiuterį viešame internete café. Kai tik užmokestis buvo padarytas, jūs turite gauti savo elektroninį bilietą jūsų elektroniniame pašte. Išspausdinkite tai prieš skrydį, ir jūs esate pasiruošęs nueiti.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.