Skrydžiai į Oklendą – atmintinas vizitas

parašė , 2012-01-25 23:06

Oklendas yra ryškiausias ir multikultūrinis Naujosios Zelandijos miestas. Miestas turi turtingą istoriją ir kultūrą. Tai apsupama gražių paplūdimių, salų, vulkaninių kalvų ir dvynių uostų. Manoma, kad miestas turi daugiau valčių ir jachtų negu bet kokia kita vieta pasaulyje. Tai pavadino kaip ‘Burių Miestas.

Skrydžiai į Oklendą yra pasiūlyti pagal protingas normas skirtingų kelionės kompanijų. Šitie reikalai paprastai dengia viešbučio naktinis klubas užsakymą, puikius šventės paketus, ekskursijas, ir taip toliau. Automobiliai yra taip pat pateikti ant nuompinigių įvairių kompanijų.
Šis miestas yra labai gražus ir skirtingas. Muziejai, gamtos draustiniai, įlankos, uostai, dangoraižiai, alėjos, parkai, turistų hostingas lankomos vietos, ir taip toliau gausiai yra miesto. Miestas taip pat turi patrauklius paplūdimius, ir vandeninis sportas yra gyvenimo būdas. Žmonės yra muzikos įsimylėjėliai, ir Oklendo festivalis mato atlikimą nuo vietinių ir tarptautinių menininkų. Teatras, vaizduojamasis menas, muzika, šokis ir taip toliau yra įvykdytas festivalyje. Oklendo Meno Galerija yra labai garsi, ir daugiau kaip 14 000 meno kūrinių kolekcija dalyvauja čia.

Skrydžiams į Oklendą pasiūlo vamzdyną, kadangi miestas gundo keliautojus su begalinėmis atrakcijomis. pagerank tikrinimas Visit Crystal Mountain ir tiria fantastišką kolekciją fosilijų, kristalų ir mineralų nuo po visą pasaulį. Yra taip pat miniatiūrinis ūkis, kur lamos, poniai, veršiukai, antys, žąsys, ėriukai ir kiti gyvūnai dalyvauja. Vaikams pateikia išvykas ant draugiškų ponių. Vieta taip pat siūlo Gonzales Amerikietiškų kalnelių išvykas ir bauginantį maistą turistams. Suvenyrai, vėriniai, karuliai, apyrankės yra pasiūlytos čia puikiomis kainomis.

Visit Kelly Tarlton Antarktinis Susidūrimas ir Povandeninis Pasaulis ir turi jūsų gyvenimų laiką. Ši graži vieta siūlo nuostabius nuotykius. Lankytojai gali pamatyti pingvinus plaukiant ir turint jų gyvenimus jų natūralioje natūralioje aplinkoje. Įvairios jūrinės rūšys kaip rykliai, žuvys, jūrų arkliukai, puffer žuvis ir moray unguriai taip pat dalyvauja akvariume, kad linksmintų lankytojus. Vieta taip pat rodo tikslią kopiją trobelės, panaudotos Pietų ašigalio tyrėjo Kapitono Robert Falcon Scott. Turistai turi neabejotinai aplankyti Salų įlanką, kuri susideda iš 144 salų. Šitos salos yra žinomos dėl jų žavaus peizažo ir turtingo jūrinio gyvenimo. Maorių kalbos ir Europos praeities relikvijos didina šios vietos svarbumą.

Žmonės čia yra labai drąsūs, ir lauke veiksmas yra gyvenimo dalis. Turistai turi neabejotinai išbandyti įvairų veiksmą kaip bungee šokinėjimas, eco kelionės, žvejyba, plukdymas, golfo žaidimas, arklys, jodinėjantis ir taip toliau.

Žavus šios vietos grožis taip pat privedė prie padidėjimo skrydžių į Oklendą. Taip, tik užgrobkite savo skrydį ir gėrėkitės nuotykiu.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.