Pasauliniai 5 baisiausi kilimo ir leidimosi takai!

parašė , 2016-03-02 12:10

Jūs kada nors buvote ant skrydžio ar avialinijos, kuri nusileido ant kalno ar paėmė jus šalia jūros pakrantės? Jei ne, tai jūs turbūt nebuvote į baisiausius ir drąsius oro uostus ir kilimo ir leidimosi taką, kuris gali priversti jus rėkti iš baimės. Yra sąrašas nenormaliausių ir baisiausių kilimo ir leidimosi takų, kuriuos jūs turite aplankyti bent jau vieną kartą nepatirti kelionę kaip niekada anksčiau.

1. Ledinis Jūros Kilimo ir leidimosi takas, Antarktida: Esantis Antarktidoje, ganėtinai akivaizdu, kad kilimo ir leidimosi takas būtų sudarytas iš ledo tiktai. Lėktuvai pakyla ir žemė ganėtinai rūpestingai, kadangi maža piloto klaida galėjo paimti keleivius giliai į ledą. Kad patirtų ledinį šaltą nuotykį skrenda reisu į Antarktidą netrukus ir liudija užimančią kvapą patirtį savarankiškai

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Matekane Kilimo ir nusileidimo aikštelė, Afrika: Ši kilimo ir nusileidimo aikštelė Afrikoje yra esanti krašte kalno uolos, nuo to, kur lėktuvai pakyla ir vyksta kalnas. Jei visame pilotas praranda lėktuvo kontrolę, ji galėtų tuojau pat įeiti į gilų slėnį. Lėktuvas turi nuslysti nuo krašto uolos ir paskui skristi.

3. Bara, Škotija: Jūs turbūt turite skristi reisu į Barą, kad nusileistumėte labiausiai stulbinančiame nusileidimo taškelyje, kuris privers jus norėti žinoti nuostaboje. Šio taškelio didžioji dalis yra, kad lėktuvas negali nusileisti, jei yra potvynis.

4. Funchal, Madeira: Funchal oro uostas yra esantis ant žemės krašto, ir tokiu būdu skrydžiai ir lėktuvai pakyla nuo jos krašto. Tai prieštarauja įdomiam garsui, bet tai iš tikrųjų gali paimti jus tiesiogiai į vandenyną, jei viso piloto praranda to kontrolę. Kilimo ir leidimosi tako vaizdas paliks jus apimtą baimės, tuo tarpu nusileidimas gali duoti jums mini širdies priepuolius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Princesė Juliana Airport, Karibų: Įsivaizduokite beachside, kur jūs atsipalaiduojate ir nusiraminate, ir staiga jūs matote didžiulę smėlio audrą, įeidamas į jūsų akis. Tai galėjo įvykti, jei apskritai jūs esate nelaimingas ir suplanavote praleisti kažkokį laiką San Marteno saloje. Lėktuvai yra taip artimi, pakildami, kad jūs galite lengvai sugauti skrydį, tik šokinėdamas.

Nuotykis nėra užbaigtas tik po to, kai jūs skrendate reisu į bet kurį iš šitų baisių kilimo ir leidimosi takų. Suplanuokite kelionę netrukus, kad jaustumėte kažkokį goosebumps ir taip pat paliudytumėte mirtiną artėjimo patirtį.

Laimingas Nusileidimas!

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.