Kaip nupirkti kelionę keliauja pėsčiomis moterims.

parašė , 2012-09-29 21:32

Daug praktiškų produktų, kaip kuprinės, yra suprojektuoti vyrams. Tačiau jūs turite unikalius reikalavimus, kurie negalėtų būti patenkinti vyriškų centrinių produktų. Jei jūs esate apie vadovauti lauke gyvenimo trukmės kelionėje, jūs turite pasirinkti vieną iš kelionės kuprinių moterims. Idealus krepšys būtų suprojektuotas sostinės ryžimas ir padarytas jūsų liemeniui. Teisingo paketo turėjimas galėtų būti skirtumu serveriai.lt tarp nuostabios patirties ir apviliančio košmaro.

Kad būtų idealus tam, kad važiuotų, jūsų krepšys turi būti avialinijų rankų bagažo taisyklių viduje. Paprastai, tai pareikalauja būti mažiau kaip keturiasdešimt penkiais visais coliais (ilgis + plotis + aukštis). Tie keturiasdešimt penki coliai yra paprastai ardomi kaip 22" aukšti x 14" per x 9" giliai
Jūs turite panaudoti nešimą – ant paketo todėl, kad jis pabus konfiskuotu automobiliu prekyba jūsų kelionėje, paprastesnėje ir greitesnėje. Jūs galite skristi ir iš oro uostų be padėties aplink laukimą, kad tikrintumėte ar užgrobtumėte jūsų krepšius. Nešimas – ant gali taip pat būti su jumis visur skrydyje, tokiu būdu jūsų bagažas nėra avialinijų ir neprofesinių bagažo dresuotojų užgaidose.

Carry-on-sized susipakuoja daiktus, yra taip pat mažesni ir mažiau sunkūs negu didžiuliai "žygeivio" krepšiai, kurie gali būti iki 80L dydyje. Littler ir mažiau sunkus reiškia, kad jūs galite supakuoti jį lengviau ir turėti mažiau neapsaugojimo, kad pasitrauktumėte atgal, kaklas, ir peties įtampa.

Net nepaisant to, kad jūs netęsite išvykų su tuo, jums reikia patogaus paketo. Be to, į buvimą gana mažas, kad nelaikytumėte papildomą svorį, jums reikės gerai pamuštos kuprinės su talijos juosta. Anksčiau, negu jūs važiuosite su nauja kuprine, įsitikinkite, kad primatuotumėte tai parduotuvėje. Paketas turi pritaikyti greitas kreditas jūsų kūną gerai. Kai jūs suspaudžiate petnešas, kuprinė turi sėdėti šalia jūsų nugaros viršūnės. Jūs turite sugebėti užsegti sagtimi ir sureguliuoti, kad talija suriša ir jaučia krepšio svorį esant pakeičiamas ant jūsų klubų. Talijos juostos galbūt nėra elegantiškos, bet jie išgelbės jus kančia visko ant jūsų pečių nešimo. Trupučio pasikeitimas, svoris į jūsų klubus privers jūsų krepšį atrodyti lengvesnis tučtuojau.

Galiausiai, parinkite kuprinę, tai lengva į prieigą. Kai jūs esate kelyje, nothing’s, blogesnis negu sustojimas, išpakuodamas jūsų kuprinę, ir rifling per jūsų medžiagą, kad surastumėte, kad marškiniai jums reikia teisės tada. Dauguma krepšių yra viršūnės krovimas, tokiu būdu tai yra įprasta problema. Pagerintam pritaikymui neįgaliesiems ir organizacijai, pasirinkite priekį kraunantį krepšį. Jei jūs nepanaudojote dalies apsirengimo kaip pora šnopavimo po kelių dienų, jis gali nukristi į jūsų krepšio pagrindą. Jei jūs panaudosite priekį kraunantį paketą, jūs neturėsite ištraukti visko, kad atidengtumėte tai. Tiesiog atsekite priekinę savo paketo specialistų grupę, ištraukite tai, ko jums reikia, ir pasibaigiate durys.

Kai jūs perkate kelionės bagažą, renkatės paketą, tai suprojektuojama su jūsų unikaliu poreikiu turint omenyje. Jūsų kuprinė turi būti, "neša ant matuojamojo", patogus ant jūsų liemens, ir lengvas į prieigą. Šitos trys ypatybės garantuos, kad jūs turite paketą, tai greita ir lengva panaudoti, gana galintis prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių, ir nesukelia jūsų bet koks nepatogumas.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.