Stokholmas – užbaigta patirtis visiems keliautojams.

parašė , 2012-05-17 13:25

ikas. Švedų kalbos būdamos tradicinė įtaka į jų kultūrines šaknis net šiandien ir švenčia daug festivalių per metus. Būdamas populiari turistinė vieta yra daug skrydžių į Stokholmą vienam, kad rezervuotų nuo. Ankstyvi planuotojai galėjo turėti naudos, pirkdami svetainiu kurimas skrydžio reikalus su viešbučio sutarimu, kuris yra geros santaupos.

Velykinis Šventimas Stokholme

Pavasario sezono spyriai jų iškilmių su Velykiniu savaitgaliu, gaudamas vietinius gyventojus išeiti, kad švęstų keturias dienas tradiciškai. Jaunos mergaitės išsipuošia kaip raganos ir eina, maldaudamos saldumynų keitimui Velykinių kortelių pagal tradiciją. Šeima susirenka su vietiniu maistu, aptarnautu tai viena iš įsimintiniausių vietų taip pat. Iškilmės niekada nepasibaigia šiame gražiame Skandinavijos mieste taip, ar jūs užvaldote pigų bilietą į Stokholmą, ar ne tai yra tikrai vieta visam malonumui ir gamtos mylėjimo žmonėms aplankyti

Walpurgis Naktis

Praėjusią balandžio naktį švedų kalbos švenčia Walpurgis Naktį, kuri žymi galą žiemos ir pavasario pradžią. Lankytojams tai yra geriausia diena, kad aplankytų lauką Skansen muziejus, kad stebėtų nuostabius fejerverkus ar Evert Taubes Terras. Gegužės pirmoji yra šventimas visiems gatvėse sveikinančios ir mojuojančios vėliavos. Jei jūs esate laimingas, kad jūs galėtumėte taip pat paliudyti visas moteris – tiktai ciklo lenktynės, laikytos šiuo laiku daugiausia kasmet. Menui, teatrui ir muzikos įsimylėjėliams.

Stokholmas Ankstyvas Muzikos Festivalis

Stokholmas priima laisvus esančius atvirame ore teatrus jų parkuose visiems, keliones kad dalyvautų ir turėtų. Muzikos įsimylėjėliai nėra nuvilti ir Stokholmas Ankstyvas Muzikos Festivalis, kuris yra keturi – dienos atvejis, kuris pakelia įspūdingą lankymą nustatytų ir naujų talentų nuo per visą Europą. Tai laikoma Gamla Stan. Stokholmas Ankstyvas Muzikos Festivalis bus laikytas nuo 2012 m. birželio automobiliu supirkimas Vilniuje 6-10. Būtent per šį festivalį naujas muzikos talentas yra išaugintas, ir muzikos studentai gali laimėti 50 000 SEK stipendijos.

Stokholmo Maratonas

Stokholmo Maratonas palei krantą yra patirtis, kurioje kiekvienas sportinis įsimylėjėlis norėtų dalyvauti. Šiais metais numatoma įvykti šeštadienį, 2012 m. birželio 2-ąją su daugiau kaip 20 000 bėgikų per Žemės rutulį, dalyvaujantį nuo po visą pasaulį. Vaizdingas grožis palei maršrutą yra blizgantis. Tradicinių garais vairuotų valčių paradas yra unikalus atvejis, kuris vyksta šiame mieste. Strömkajen, Skeppsholmen, Kastellholmen ir Fåfängen yra kai kurios iš vietų nuo to, kur jūs galite gauti gerą valčių vaizdą. Valtis sveikina su gyva muzika ir lauke rinka, kuri kuria gražią pikniko atmosferą.

Be to, į šitas kultūrines ir tradicines iškilmes Stokholmas yra šeimininkas daug rimti įvykiai pasauliniu mastu kaip Stokholmo Džiazo Festivalis, Stokholmas Atidaryti Teniso turnyrai ir Stokholmas Tarptautinis Filmo Festivalis. Visi šitie įvykiai traukia turistus nuo po visą pasaulį, kad aplankytų šią Švedijos sostinę. Pasaulinius garsius Nobelio premijos laureatus pagerbia šiame mieste blizgioje funkcijoje, lankytoje Karališkosios šeimos ir privilegijuoto nedaugelis, kas yra pakviestas į atvejį. Kadangi turistų antplūdis didėja, pigūs skrydžiai į Stokholmą pradeda užpildymą greitai kasmet, tokiu būdu tai turėtų daug prasmės nupirkti avialinijos bilietus, atvirus, kad išvengtų nusivylimo.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.