Aplankykite Sidnėjų atmintinai kelionei.

parašė , 2012-03-01 14:10

ikas. Tai vyksta, tai romantiška, ir tai klasiška. Mes kalbame apie Sidnėjų, vieną iš įdomiausių Australijos miestų. Labai pažengęs dar ryškus Sidnėjus yra puikus maršrutas, jei jūs pasirūpinate švente su savo partneriu, draugais ar šeima.

Miestas yra palaimintas su įspūdingu grožiu gamtos ir dirbtinių stebuklų, kuriuos jūs galite gėrėtis per savo vizitą į miestą. Nepriekaištingi paplūdimiai su žėrinčiu mėlynu vandeniu prisideda prie žavumo miesto, darančio tai puiki vieta tam, kad leistų sau malonumą vandeniniame sporte.

Nors miestas yra brangus bitas, bet tai yra vienas iš daugumos tinkamų investavimas gyventi miestų pasaulio ir esantis ne kurse, tai verta vizito. Pigūs skrydžiai į Sidnėjų gali būti rezervuoti bet kokios geros kelionės kompanijos iš visų pusių pasaulio
Kingsford Smith Sydney Oro uostas yra esantis 3.7 mylios (6 km) nuo centrinės miesto dalies. Kelionė į centrinę miesto dalį nuo oro uosto yra patogi spaustuve per turėklus, autobusą ir automobilį.

Su begalinėmis atrakcijomis, šis kosmopolitinis miestas tapo vienu iš labiausiai aplankytų maršrutų visame pasaulyje. Turistų didelis kiekis lanko Sidnėjų per metus, kadangi tai turi malonų klimatą dėl jo artimumo vandenynui.

Pigiu reisu į Sidnėjų skridimas atneš jums į žavų miestą, kur jūs galite gėrėtis geriausiu atrakcijų, kurios apima Uosto Tiltą, iconic miesto orientyrą. Tiltas jungia Centrinį Verslo rajoną (CBD) prie Šiaurės Sidnėjaus. Kita apie pasaulį žinoma atrakcija yra Sidnėjaus Operos teatras, kuris yra garsi susitikimo vieta menų atlikimo. Tai yra unikalus projektas, ir architektūra daro tai 20-ojo šimtmečio pastatu.

Nenepataikykite, kad paimtumėte pasivaikščiojimą ant Sidnėjaus Bokšto, kuris pareikš jums 360 miesto laipsnio požiūrio. Sugaukite užimančius kvapą vaizdus savo telekameroje. Tarp paplūdimių, Bondi Paplūdimys yra populiariausias, kur jūs galite mėgti užsiiminėti banglenčių sportu. Coogee yra dar kitas garsus paplūdimys su skaičiumi restoranų, barų ir viešbučių ant jo pusės.

Mėkite apsipirkti zuvu taukai nescioms Kinų kvartale, kur jūs surasite gražius kinų eksponatus ir dovanos dalykus, parduotus Kinijos žmonių, kurie migravo čia per Aukso karštligės Erą. Paimkite savo vaikus į įdomią Taronga Parko Zoologijos sodą, kur jūs galite spragtelėti paveikslus su gražiomis koalomis. Taip pat aplankykite Botanikos sodą ir stebėkite įdomių augalų, medžių ir gėlių įvairovę. Tikrinkite įdomias jūrines būtybes Sidnėjaus Akvariume. Vaikai mylės spalvingas žuvis ir didelius ryklius.

Visit Bondi Market, Balmain Rinka ir Uolų Rinka gražiems eksponatams, papuošalams ir australų vietinių meno kūrinių įvairovei.

Be įžymybių apžiūrėjimo, apsipirkdamas ir važiuodamas mieste, jūs galite taip pat atpalaiduoti gurkšnojimą stiklinės puikiausio gėrimo barų, alinių ir naktinių barų skaičiuje. Dalis įžymios nakties lauke deda, yra Gebenės Baras, Kinijos Skalbykla ir Annandale Viešbutis ir taip toliau.

Tik gaukite pigius skrydžius į Sidnėjų, rezervuotą nuo bet kokios geros kelionės kompanijos dabar, ir patirkite neribotą malonumą nuostabiame mieste.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.