Geriausi patarimai, kad surastų pigius skrydžius

parašė , 2016-05-23 20:55

Atostogų planavimas, nedarydamas duobės jūsų kišenėje yra labai sudėtingas. Kelionės kainos, airfares, viešbučio buvimas, apskritai jie yra labai aukšti ir žiūrintys į šitas kainas, mes esame priblokšti ir atidėlioti mūsų atostogas ar keliones. Bet, jei mes rūpinamės keliais mažais daiktais, mes galime sutaupyti laimingą atsitiktinumą ir gėrėtis taip labai laukta kelione laimingai.

Radimas gerų reikalų ant skrydžių ir viešbučių yra griozdiškas, bet mes visi galime padaryti šiek tiek daugiau namų darbo, kai mes norime pageidaujamos kelionės mūsų paskirto biudžeto viduje kaip apdovanojimai. Yra keli patarimai, kurie gali padėti jums rasti pigius skrydžius.
– Laiko jūsų kelionės datas lanksčias. Būdamas lankstus su jūsų datomis leidžia jums surasti geresnius reikalus kai palyginti su tais specifine data. Tikrinkite dėl skrydžio normų anksčiau ir po dvidešimt vienos dienos, kad gautumėte mintį. Jūs būsite nustebintas surasti kainos skirtumą per šį mažą periodą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []). pastūmėjimas ({});

– Taip pat, būdamas lankstus su maršrutu yra patartas surasti pigius skrydžius. Skrydžiai į tam tikrą vietą, kuriai jūs norite nueiti gali būti brangūs, bet yra daug maršrutų, ten kur skrydžio normos yra labai pigios.

– Jei jūs norite sudarytų biudžetą atostogų, patariama ieškoti sudaryto biudžetą vežėjo ir ne tų brangių vieno dolerio banknotų. Brangūs vieno dolerio banknotai aprūpina jus, nemokami valgiai, važiuodami ir geresnė kojos erdvė, bet kai kurie patogumai gali būti pastatyti į pavojų, kai mes esame ant biudžeto.

– Lūžio kelionės yra geriausios, kad gautų pigų skrydžio reikalą. Vietoj tiesioginių skrydžių, pasirenkant skrydžius, kurie turi lūžio keliones ar tai apima besikeičiančius skrydžius tuo metu, kai kelionė yra žemesnė kainoje.

– Jei skrydžio normos į tam tikrą vietą yra aukštos, ieškokite kai kuriuos atsarginius maršrutus. Išskyrus jūsų pinigų taupymą, eidamas atsarginiams maršrutams, jūs net gaunate galimybę pamatyti naują vietą jokiose kelionės papildomose sąnaudose.

– Kartais, skrydžio kompanijos klaidingai publikuoja pigius mokesčius už važiavimą savo skrydžiams. Tęskite ieškoti savo pašto dėžutės kiekvieną dieną tokių reikalų ir užgrobkite juos nedelsiant anksčiau, negu kompanijos pataisys savo kainas.

– Daug vežėjų net sumažino normas, kad konkuruotų su kitais vežėjais. Būkite greitas, kad rezervuotumėte jūsų bilietus, kadangi šitos normų rūšys yra pasiekiamos tiktai dieną ar kelias dienas.

– Ne kiekviena paieškos sistema duoda jums tą pačią to paties skrydžio kainą. Padarykite nuodugnią paiešką per kelias paieškos sistemas ir suraskite kai kuriuos geresnius reikalus jums.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

– Ieškantis su internetinėmis kelionių agentūromis yra geresnis, kadangi jie turi prieigą prie didžiulės duomenų bazės avialinijų ir gali padėti jums rasti geriausius pasiūlymus.

– Jei jūs esate dažnas lakūnas, jūs galėtumėte turėti kai kuriuos sukauptus apdovanojimo punktus. Jūs galite išpirkti šituos punktus nuolaidai ar nemokamam bilietui kartais, jei punktai yra daugiau. Ne daugelis žino tai.

– Vienas svarbus daiktas, kad pažymėtų yra, kad kainos yra aukštos apie savaitgalius ir yra mažiau aplink midweek kaip antradienis ir trečiadienį.

– Geriau ieškoti ryto pradžioje skrydžius, kadangi avialinijos skelbia savo naują normų ir reikalų vidurnaktį.

Yra šimtai žudiko reikalų prie avialinijų. Turėkite kantrybę ir tęskite ieškoti gerus reikalus ir pigius skrydžius.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.