Kas daro pirmosios klasės kelionę tiek turtingą ir brangią?

parašė , 2017-10-31 10:13

Kelionės pasaulis yra iš tikrųjų didelis ir kai prieita prie kelionės lėktuvu, yra keli klausimai, kad mes negalime surasti atsakymų to lengvai apimančio temą šio straipsnio apie tai, kodėl pirmosios klasės oro kelionė yra toks brangus taip pat kaip turtingas. Kad atsakytume šituos klausimus, mes apibūdinsime jus visa sąvoka pirmosios klasės kelionės, kuri yra pastebimai pateikta tiktai tam tikro kiekio avialinijų, kurios tik nevažiuoja ant vidaus ar tarptautinis, bet jie dengia žinomiausius pabėgimo maršrutus visame pasaulyje. Taip, pažvelkite punktuose žemiau to, gali atsakyti jūsų klausimas dėl to, kas daro pirmosios klasės kelionę tiek turtingą ir brangią:
1. Pagrindo Paslauga

Pagrindo paslaugos, pateiktos pirmosios klasės keliautojams, yra iš tikrųjų kitokios negu tai, ką mes patiriame oro uoste nuo laiko, į kurį mes įeiname nuo oro uosto durų iki laiko, mes imame mūsų vietas. Masinis skirtumas apima ypatingą saugumą, tikrinantį procedūrą, oro uosto registravimo paslaugas, trumpas ir greitas eiles bagažui ir kitoms paslaugoms ir daug daugiau. Tokios paslaugos yra pastebimai apimtos avialinijos ir pateiktos didelio pirmosios klasės paslaugos aprūpinimo vežėjų procentinio dydžio. Vadinasi, tiems, kas nori turėti specialų režimą ir mėgti likti toli besibūriuojančių eilių oro uoste, pirmosios klasės skrydžiai yra geriausias pasirinkimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Oro uosto Poilsio kambarys

Kartais, kai mes laukiame mūsų užlaikyto skrydžio ar turime besijungiantį skrydį, kad siektume į mūsų maršrutą, mes turime laukti oro uoste ant tų kietų suolų, kurie yra geri kelias minutes anksčiau, negu jie pradės sužnybti mūsų odą ir padėti mus į nepatogią situaciją. Tačiau, kai tai yra palyginti su pirmosios klasės paslaugomis, jie gali turėti paslaugas "valstybė meno" oro uosto poilsio kambarių apėmime per pasaulį ir suteikime dideliam kiekiui dosnaus svetingumo su prabangiu sėdimų vietų rajonu, malonumais kaip žaidimai, sportas, muzika, Wi-Fi, maistas, užkandžiai, gėrimai ir daug daugiau. Tokie patogumai yra tarp žinomų priežasčių, kodėl pirmosios klasės kelionė turi savo vardą ir kodėl žmonės mėgsta važiuoti su pirmosios klasės bilietais.

3. Kabinos Paslaugos

Didžiausias prisidėjimo faktorius, kuris daro pirmosios klasės skrydžius tiek žymiai kitokius negu kitos klasės yra kabinos paslaugos, kadangi vietos yra nepaprastai erdvios ir paguodžiančios palyginti su ekonomika, aukščiausios kokybės ekonomika ir verslo klasės kabinomis. Kiekvieno keleivio privatumas yra gerbtas avialinijos, ir jiems padeda su greita ir borto pagalba be kankynės. Įmantrus ir skirtingas diapazonas malonumų, kurie yra aptarnauti pirmosios klasės keleiviams yra iš tikrųjų žavus ir priverčia žmones patirti jų savą viešbučio rinkinį, skrisdamas aukštai danguje. Tokiu būdu, žmonės dažnai pavydas kelionės pirmojoje klasėje, kad turėtų privatumą, patogumą ir prabangą.

4. Lepinimas

Lepinimas, pateiktas avialinijos pirmosios klasės keleiviams laive, yra iš tikrųjų kažkas kita, kas yra beveik neįmanomas, kad būtų surastas kur nors kitur tarp lėktuvnešių. Greiti ir dėmesingi darbuotojai su grakščiu elgesiu ir etiketu, pirmosios klasės keliautojai gali jaustis išlepinti ir labai gerai padėti kabinos komandos. Įmantri įvairovė malonumų, aptarnautų laive daugelio avialinijų, apimdama pižamą, kuri būtų susilpninta, skincare produktai, kad gautų atgaivintą, minkštą ir aukštos kokybės pūkinę antklodę ir daug daugiau, paliks jus patirtyje išlepinimo kaip karalius jūsų savoje skridimo pilyje.

5. Patogumai

Pirmosios klasės kabinos yra gerai mebliuotos su plačiu aukštos technologijos patogumų ir sporto diapazonu Wi-Fi sujungimo galimybė, daugiakalbis pasilinksminimo pasirinkimas su daugeliu aukščiausios kokybės laidų, vienetas su daugiau aiškumo, didesnio dydžio ir triukšmo anuliavimo ausinių, premija pietų paslauga nuo didelio meniu patiekalų, paruoštų patyrusių virėjų, potations iš didelio diapazono gėrimų su puikia kokybe ir dideliu skoniu, įmantriu patogumu su atsilošimu vietų, kurios gali būti paverstos į lovą (išrinktuose vežėjuose) ir daug daugiau, kuris gali skirtis nuo avialinijos į avialiniją. Šitie patogumai yra tarp žinomų priežasčių, kodėl pirmosios klasės skrydžio bilietai yra išparduoti taip skubiai ir pagrindiniai panaudoti medaus mėnesio keliautojų, verslo keliautojų ir žmonių, siekiančių kažkokios prabangos, patogumo ir džiaugsmo jų kelionėje, prasidedančioje nuo skrydžio.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pirmosios klasės kelionė yra detalizuotas procesas, surinkdama didelį lygmenį prabangos, paslaugų, malonumų, lepindama ir dėmesingos patirties prie avialinijos, kad garantuotų, kad lakūnai gėrisi geriausia patirtimi po savo svetingumu ir pasidaro sužavėti prie kiekio paslaugų, pateiktų vežėjo ir ant pagrindo ir ore. Kaina visko, kas yra aptarnautas pirmosios klasės keliautojui yra priežastis, kodėl pirmosios klasės skrydžiai yra taip brangūs ir kodėl žmonės, kurie planuoja prabangų pabėgimą ar komandiruotę yra linkę rezervuoti pirmosios klasės skrydžio bilietus. Nors, kainos skirtumas, suprastas daugelio keliautojų tarp žemiau ir aukščiausios kokybės klasė, airfares nėra, kad didelis ir jei jūs planuojate savo reisą išmintingai, jūs galite sugebėti gauti kai kuriuos gražius reikalus ant pirmosios klasės skrydžių, pateiktų kelių kelionių agentūrų per Jungtines Valstijas. Taip, jei jūs jaučiatės, kad turėtumėte patirtį jūsų gyvenime pirmosios klasės kelionės, tada jūs turite pradėti planuoti ir pradėti geriausio pirmosios klasės kelionės airfares medžioklę.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.