Apsipirkimas skrydžiams?

parašė , 2014-01-02 20:57

Jūs kada nors norėjote žinoti, kodėl skrydžiai tęsia kilti aukščiau ir aukščiau daugiau jūs laikote savo akį ant mokesčių už važiavimą specifinei datai? Viena iš priežasčių, kad tai gali įvykti yra dėl skrydžio apsipirkimo. Dažnai mano tarptautinės priėmimo kelionės karjeroje, aš pamačiau šeimas besidairant, kad gaučiau geriausią pasiūlymą ant jų skrydžių, tiktai sužinoti, kad artėjant laikui, kai jie išvargino visas savo galimybes, mokesčiai už važiavimą yra aukštesni gale. Tai gali būti dėl daugelio faktorių. Kartais, jei jūs bandote laikyti skrydžius daugiau kaip viena agentūra, erdvė tiems skrydžiams yra monopolizuota, ir mokesčiai už važiavimą nebus pasiekiami, kad gautų jus ant žemesnės mokesčio už važiavimą klasės. Kai skrydžio paslaugos klasės pradeda prisipildyti, mokesčiai už važiavimą kyla
Yra kelios klasės nuo A iki Z ant kiekvieno skrydžio, net pigiausioje klasėje. Kai tik paslaugos klasė prisipildo, tada kita paslaugos klasė turi aukštesnį mokestį už važiavimą. Jie yra visi daiktai, kuriuos jūs negalite niekada turėti žinoti, bet jie yra priežastys, kodėl mokesčiai už važiavimą gali kartais būti aukštesni tiems patiems tiksliems skrydžiams, turėti tiekti pageidaujamas.

Tik minutėlę, pabandykite galvoti apie tai nuo avialinijos perspektyvos. Jei avialinija mato, kad reikalavimas specifinę datą yra aukštesnis negu reikalavimas kita data, nėra nieko trukdančio jiems pakelti mokestį už važiavimą dėl aukšto reikalavimo tą specifinę kelionės datą. Mes matome tai tame, ką mes kviečiame maksimaliu kelionės sezonu. Jūs pamatysite mokesčių už važiavimą raketą per kai kuriuos iš maksimalių sezonų dėl reikalavimo kelionės per šitas datas. Maksimalus sezonas kelionei yra paprastai mėnesius birželio, liepos ir rugpjūčio ir paskui pradeda eiti į ne piko apie rugsėjį. Mes taip pat matome kitą maksimalų sezoną aplink Kalėdas ir kai kurios iš kitų pagrindinių švenčių. Skrydžiai per maksimalų sezoną yra daug aukštesni negu mokesčiai už važiavimą ne piko sezoną dėl tinkamumo.

Kaip kelionių agentas, aš visiškai mėgstu padėti žmonėms taupyti pinigus ant jų priėmimo kelionės, misijų kelionės, ir grupės kelionės. Aš labai nenoriu pamatyti šitas šeimas mokant daugiau, negu jie turi užmokėti. Aš žinau, kad kartais tai gali turėti įvertinti apsipirkimą, kad pabandytų gauti geriausią mokestį už važiavimą. Aš visiškai suprantu, kaip žmonės gali norėti padaryti tai, ir aš visada drąsinsiu mūsų klientus parodyti man kitą pasirinkimą, kad aš galėčiau pabandyti padėti jiems rasti geresnį mokestį už važiavimą. Tačiau, aš žinau, kad ypač su grupės kelione, geriau laikytis vieno atstovo, kuriuo jūs patikite, kad surastumėte jus kažkas, užuot ėjęs į avialiniją per daugialypius kelius, ir sukurti reikalavimą skrydžius, kad jums reikia. Aš pamačiau košmarą keliems, kas pabandė apsipirkti aplink per daug, ir užmokėjo daugiau gale.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.