Avialinijos ta musė į Londoną

parašė , 2013-12-19 23:58

British Airways:

British Airways aptarnauja šešis pagrindinius žemynus, ir yra Jungtinės Karalystės vėliavos vežėjo avialinija. Jo svarbiausias centras yra Londone Hitrou Oro uostas ir yra didžiausia avialinija Jungtinėje Karalystėje su didelėmis flotilėmis, tarptautiniais skrydžiais ir maršrutais. British Airways taip pat turi didelį buvimą Gatwick oro uoste ir Londono Miesto oro uoste. Tai aptarnauja beveik 145 maršrutus ir šešias vidaus vietas.

Turkų Avialinijos:

Turkų Avialinijos yra Turkijos valstybės vėliavos vežėjo avialinija, ir jos svarbiausias centras yra Stambule Ataturk oro uostas. Tai aptarnauja 234 oro uostus Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Amerikoje. TAVO padavimai 197 tarptautinis ir 37 vidaus oro uostai. Esenboga Tarptautinis Oro uostas, Antalija Tarptautinis Oro uostas, Sabiha Gokcen Tarptautinis Oro uostas ir Adnan Menderes oro uostas yra jo šalutiniai centrai
Turkų Avialinijos aptarnauja Londoną Hitrou Oro uostas, Stansted ir Lutono Oro uostas.

Emyratai:

Emyratai yra Dubajus, įkūrė avialiniją ir yra taip pat žinomas kaip Jungtiniai Arabų Emyratai. Tai yra filialas Emyratų Grupės, kuri yra valdyta Investicinės Dubajaus Korporacijos. Ši didžiausia Vidurinių Rytų avialinija valdo 3000 skrydžių kiekvieną savaitę į daugiau kaip 130 miestų. Emyratai veikia, nesustabdo komercinius skrydžius nuo Dubajaus į Los Andželą, Dalasą/Fort Vertą, Hiustoną ir San Franciską. Tai taip pat aprūpina paslaugas Londonui Hitrou ir Gatwick Oro uostu.

Singapūro Avialinijos:

Apribotos Singapūro Avialinijos yra vėliavos vežėjas Singapūro ir valdo centrą Changi oro uoste. Ši penkios Singapūro žvaigždės avialinija turi stiprų buvimą Pietryčių Azijoje, Rytų Azijoje ir Pietų Azijoje. Tai veikia du, nesustabdo komercinius skrydžius nuo Singapūro į Niuarką ir Los Andželą. Tai valdo skrydžius į 62 maršrutus per šešis žemynus ir padavimų skrydžius į Londoną Hitrou.

Austriškos Avialinijos:

Austriškos Avialinijos yra Austrijos vėliavos vežėjas, ir jos svarbiausias centras yra Vienoje Tarptautinis Oro uostas Schwechat. Tai aprūpina skrydžio paslaugą daugiau kaip 130 maršrutų, ir skrydžiai yra valdyti šalutinių Tirolietiškų Avialinijų su registruotojo prekės pavadinimo austru. Iki 2013 m. rugsėjo, ilgai buksyruokite, flotilė turės savyje plokščias lovas su pneumatine sistema ir video pagal pareikalavimą paslauga kiekvienam keleiviui pigiausioje klasėje. Austriškos Avialinijos aptarnauja skrydžius į Londoną Hitrou, Gatwick, Stansted ir Londono Miesto Oro uostas.

Deltos Avialinijos:

Deltos Avialinijos yra pagrindinė Jungtinių Valstijų avialinija, ir jos svarbiausias centras yra Hartsfield-Jackson Atlanta Tarptautinis Oro uostas. Tai turi aštuonis vidaus centrus ir tris tarptautinius centrus. Jo lėktuvai yra gaminti Aerobuso, Boingo ir McDonnell Douglas. Delta valdo 4 932 skrydžius kiekvieną dieną ir valdo skrydžius į Londoną Hitrou ir Gatwick oro uostas.

https://www.skinland.lt/

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.