Kuo skiriasi greitųjų kreditų skolintojai tarpusavyje?

parašė , 2017-08-22 12:04

KreditaiJeigu jus domina credit24 kreditai, gal pastebėsite, kad yra ir įvairų kitų skolintojų. Greitieji kreditai labai populiarūs ir internete tiesiog knibždėte knibžda tokių dalykų, kurie leidžia jums skolintis. Reklamos šmirinėja visuose tinklapiuose, kuriuose lankotės, ir siūlo jums pasiskolinti įvairiais būdais. Jūs apie tai pagalvojate, o kai iš tiesų prireikia – nežinote, ką rinktis. Pastebite, kad yra kažkokie ir pasirinkimai, ir skirtumai.

Didžiulis pasirinkimas

Iš tiesų, credit24 kreditai ne vieninteliai, o priešingai – vieni iš daugybės. Kaip atsirado toks didelis pasirinkimas? Žvelgiant į skolinimo istoriją, matome, kad greitųjų kreditų teikimo bendrovės ėmė atsirasti maždaug prieš 15 – 10 metų. Jų reklamos pirmiausia užtvindė televizorius, žurnalus. Iš pradžių žmonės nepatikliai žiūrėjo, paskui pradėjo skolintis ir pamatė, kad viskas gerai. Gal ir sunku pasakyti, kodėl vieni išlieka skolintojai, kiti iškrenta. Reikėtų manyti, kad tai yra kaip ir visose rinkose. Rinka keičiasi, todėl norint joje išlikti ir sėkmingai dirbti, reikia sugebėti nuolat atsinaujinti, daryti tokius dalykus, kad viskas būtų kuo geriau.

Skiriasi suteikiamos pinigų sumos

Vienas iš skirtumų, kuris skiria daugybę kredito teikėjų, tai skolinamos sumos. Vieni skolina tik labai mažas sumas, dažnai tokias paskolas netgi vadina sms kreditu. Mažos sumos: siekia iki 1 ar 2 tūkstančių eurų. Jas ir grąžinti paprastai reikia greičiau, tačiau kredito kaina būna mažesnė. Kita skolina ir labai dideles sumas, kaip bankai, iki kelių dešimčių tūkstančių eurų.

Skiriasi skolinimo sąlygos

Tačiau skiriasi ir pačios skolinimo sąlygos. Be abejo, visi skolintojai privalo vadovautis LR įstatymais ir skolinimo reglamentais, tačiau kitus dalykus gali patys rinktis. Pavyzdžiui, mažieji kreditai dažniau suteikiami be jokio užstato. Kai skolinama didesnė kelių dešimčių tūkstančių suma, paprastai reikia užstatyti NT arba automobilį. Taip pat skolinasi ir skolinimo pobūdis. Pavyzdžiui, dauguma skolina iš savo banko. Tačiau yra ir tarpusavio skolinimo platformų, kuriose paskolos yra tiesiog sandoriai, sudaromi tarp dviejų žmonių. Skolintis dažniausiai iš visų kreditorių galima patogiausiu būdu: ne tik internetu, bet ir visokiose parduotuvėse, kur yra Perlo terminalas, taip pat pašte ir pan.

Skiriasi reklamos kiekis, nes kažkas reklamuojasi labai garsiai ir labai daug pinigų skiria reklamai. Kiti reklamuojasi mažiau. Dalykai įmonės viduje taip pat yra skirtingi ir labai reikšmingi. Jeigu nėra tvarkos, tai ir įmonė gali neilgai dirbti, nes tik darbi įmonė įsitvirtina ilgam.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.