Perduokite ryšulį: mano oro uosto asilėno momentas

parašė , 2013-01-14 17:14

Mes visi pamatėme įspėjimą oro uostuose, bet kaip dažnai mes manome, kad tai įvyks mums? Tie ženklai, kurie sako, kad jūs nepriimtumėte ryšulių nuo nepažįstamųjų, įsitikintumėte, kad jūs pakuojate savo savus krepšius ir nepalikti bagažo neprižiūrimo. Labai daug ženklų, labai daug įspėjimo.

Ir visi taip nenaudingi.

Susidurkime su tuo, kiek iš mūsų sutiktų nešti ryšulį kai artėtas oro uoste ar kitur? Daug labiau tikėtina, kad šitie ‘nepažįstamieji’ yra mylios nuo oro uostų ir išradimo subtilių, sms internetu gudrių ir nepaprastai protingų sąmokslų su, kuris gundyti neįtariantis, gullibe tikslai. Kaip, pavyzdžiui, siūlydamas kelionę su priešpiečiais ir popietės arbata apsirūpino.
Yra bendrabutis Luksore, Egiptas, pilnas žygeivių. Luksoras yra garsus Karalių Slėniu, ir tai prisipildo iki kraštų su turistais. Aš buvau nedelsiant pritrauktas į kelionę, kuri siūlė asilą ir vietinį gidą, kuris aprūpins priešpiečius jo name. Asilas, senoviniai stebuklai ir priešpiečiai Egipto kaime; aš pasirašiau nedelsiant.

Kitą rytą, du kiti žygeiviai ir aš laukėme entuziastingai nuotykio. Mūsų vadovas nenuvylė ir pasirodė už bendrabučio su keliais asilais vilkime. Mes nuskubėjome (ar asilai padarė), ir praleido kitas 6 paskolos jums valandas, tirdamas Slėnio stebuklus.

Kelionės gale, mūsų vadovas paėmė mus į savo kaimą, supažindino mus su jo broliu, motina ir pusbroliu, kuris įėjo be perspėjimo ‘nelauktai’.

Pusbrolis paklausė mūsų paslauga.

Jis gavo laišką anglų kalba nuo moters, kurią jis pasitiko keliais mėnesiais anksčiau, ir jis paprašė, kad mes perskaitytume ją jam. Laiškas informavo jį apie "aukojimą", kurį ji padarė į jo banko sąskaitą jo vaikų mokymui.

Jis tapo labai jaudinantis po to, kai mes tiekėme šias žinias. Jis pasakė, kad jis negavo to ir kad vagiantys pašto skyriaus tarnautojai pavogė tai. Šiame punkte, kelionės vadovas dingo (panašiai creditai kaip ir pusbrolis), ir mus paliko jo brolio kompanijoje.

Būtent per pupų, duonos ir kritimo valgį brolis tada paklausė paslaugos. Jis turėjo nusiųsti ryšulį savo draugei Anglijoje. Jis apgailėjo, kad turėjo paklausti, bet, kadangi mes jau pamatėme su jo pusbroliu, pašto skyriaus tarnautojai buvo įpareigoti pavogti jo dovaną. Jo draugė niekada negautų jo laiško ir be abejo paliks jį dėl dar ko nors daugiau meilumo užsitarnavimo.

Brolis paliko kambarį ir sugrįžo po 5 minučių su ryšuliu, suvyniotu vyniojamajame popieriuje. Aš galvojau tai keista, bet neabejojau to tuo laiku. Vienas iš mano remiančių žygeivių paėmė ryšulį, ir mes atsisveikiname ir sugrįžome į mūsų bendrabutį.

Po kelių dienų žygeivis su ryšuliu pakeitė savo planus ir nesugrįžo į Jungtinę Karalystę. Jis paprašė, kad aš paimčiau ryšulį vietoj to. ·When kurį aš gavau į oro uostą, aš atsiminiau įspėjimą. Vaistų Egipte nešimas yra sunkiai nubaustas, ir aš supratau, kad aš neturėjau jokios minties, kas buvo ryšulyje. Jei mano bagažas buvo ieškotas, ir paketas surastas ir atsidarė, aš neturėjau jokio pasiteisinimo už jo turinių. Aš net nežinojau kaimo vardo, kur mes papietavome – nekalbant apie tai, kam ryšulys buvo iš tikrųjų. Tai turėjo per vėlai išmesti ryšulį, kadangi aš derėjau, ir ginkluotoji apsauga tikrino krepšius prieš mane. Kelios susirūpinusios minutės ėjo paskui. Aš atrodžiau įtariamas? Aš būčiau ieškotas ir temptas šalin Egipto kalėjimui? Aš kada nors pamatyčiau savo šeimą vėl? Kaip aš galbūt buvau taip kvailas? Tačiau, ginkluotoji apsauga mojavo man per.

Ant lėktuvo – seno propelerio, kurį vairuojama rumunišku lėktuvu – stiuardesės meldėsi, kadangi mes pakilome. Tai buvo net labiau trikdantis, ir skrydžio likučiui aš maniau, kad mes ar ketinome patirti krachą ar mano bagažas, bus tikrintas Hitrou. Laimei, lėktuvas (ir paketas) padarė tai, ir aš skelbiau tai greitai po nusileidimo – patenkintas buvęs atsikratytas nuo to.

Aš supratau, kad aš buvau laimingas. Aš taip pat maniau, kad oro uostas signage turėjo pasikeisti, kad tiksliau atspindėtų potencialius grasinimus. Jie turi skaityti, ‘Saugokitės kelionės vadovai ant asilų, ypač jei jie turi brolį.’

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.