Sąrašas be musių: medžiaga jūs neturite sukelti lėktuvo

parašė , 2017-08-30 20:57

Jūsų lagamino su per daug medžiagos užpildymas neprivers to užsidaryti, sėdėdamas ant to. Vienintelis sprendimas eina pirma kai kurių supakuotų dalykų. Tai neabejotinai bus širdį veriantis, kad paliktų juos, už bet jūs vos tik praleisite šituos po dalykų "Sąraše Be musių". Gale, jūs suprasite, kad kelionės šviesa yra geriausias būdas nueiti.

Pagalvė

Nors patogumas yra pagrindinė įmonė, atnešdamas jūsų pagalvę pilno dydžio nėra vertas susipakuoti daiktus, kadangi tai užima per daug vietos. Jo vietoje, pasiimkite su savimi mažą portatyvią pagalvę, kuri gali tarnauti kaip kaklo pagalvės ir lovos pagalvė per jūsų kelionę.
Plaukų džiovintuvas

Jūsų plaukų džiovintuvas namie gali būti karštesnis ir efektyvesnis negu vienetas, pateiktas viešbučio. Tačiau, jūs galite paklausti savęs, jei tai verta susipakuoti daiktus. Tikrai ne! Taip, atminkite šituos kelionės patarimus. Padarykite gerą plaukų džiovintuvo naudojimą pasiūlytą viešbučio ar tik padarykite, daro su rankšluosčio džiovinimu jūsų plaukus vieną savaitę, jei jūs neturite atrodyti per nusimanantis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Elektronika

Jūs galite sutaupyti daugiau erdvės savo bagaže, kai jūs svarstote šituos du patarimus. Įvertinkite elektroninius prietaisus, kurių jūs reikalingas per savo laisvalaikio kelionę. Ištyrinėkite savo nešiojamąjį telefoną, tabletę, nešiojamąjį kompiuterį ir elektroninį skaitytoją, kad atskirtumėte bet kokius daiktus bendrai. Tai gali sumažinti kiekį prietaisų ir kaltina, kad jūs galite atnešti, važiuodamas. Tai gali taip pat būti gera mintimi pasiimti vieną USB įkrovos agregatą su savimi plius mažesnės reikmenys jūsų skirtingiems prietaisams.

Knygos

Tiems, kas mėgsta skaityti knygas, yra laikas paleisti knygų minkštu viršeliu ir vietoj to, naudoti tabletę ar elektroninį skaitytoją. Šitie prietaisai yra mažesni ir kompaktiškesni negu knyga, ir gali pakeisti kelias knygas, negu jūs galėjote baigti net jūsų ilgiausias atostogas. Kai prieita prie turisto vadovų, paimkite šį patarimą be to. Yra kelionės leidėjų, kurie siūlo pilnas elektronines knygas, taip pat kaip hipervietinius skyrius, kad paliktų vadovus nereikšmingoms temoms.

Portatyvi Geležis

Susidurkime su faktais: lyginimas yra namų ruoša, bet to per jūsų atostogas darbas yra net blogesnis. Užuot pakavęs portatyvią geležį, supakuokite atsparius raukšlei drabužius. Pritaikykite dušo garus drabužiams, kurie turi kai kurias raukšles tuo metu, kai atostogas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Didžiulis Vonios rankšluostis

Pilnas dydžio vonios rankšluostis gali užimti didelę dalį jūsų krepšio, ir gali taip pat padaryti jūsų kitą medžiagą drėgną, kai jūs negalite išvengti iš naujo pakuoti tai tuo metu, kai drėgmė. Tuo atveju, jei jūs jaudinatės, jei viešbučio rankšluostis yra pasiekiamas ar jei tai švaru, pasiimkite su savimi kompaktišką rankšluostį, kuris yra lengvas džiūti.

Skystos Tualeto reikmenys už 3 uncijų

Nėra jokio reikalingumo atnešti reguliarias skystas tualeto reikmenis per kelionę, nors yra kai kurios išimtys. Jei kada nors jūsų sutarimas neapima šampūno, kondicionieriaus ar losjono, šitie dalykai yra pasiekiami jūsų maršrutuose mažiau. Jūsų skystų tualeto reikmenų palikimas gali išgelbėti jus daugiau erdvės ir išlaidų registravimas anapus jūsų krepšio, taip pat kaip sutrukdyti išliejimui iš skysčių ant jūsų mantos tuo metu, kai kelyje.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.