Mursija san javier oro uostas, mažas ir puikus

parašė , 2013-03-13 16:06

Šis Oro uostas, IATA Kodas MJV, yra 3 km už San Javier Ispanijos Mursijos srityje, yra mažas ir kompaktiškas. Iš pradžių konstruotas kaip karinis oro uostas. Vaidmuo, kurį tai vis dar aptarnauja šiandien kaip pagrindas mokomiesiems Ispanijos greiti kreditai internetu Karinių oro pajėgų pilotams. Tai yra vienas iš tų gražių mažų oro uostų, kuris turi visus patogumus, kurių jums reikia, bet yra vis dar gana mažas, kad jūs galėtumėte pasiekti ir nuo jūsų skrydžio per minutes.

2011 oro uostas pasielgė su daugiau kaip 1.2 milijonais keleivių, leisdamasis ir išvykdamas ant daugiau kaip 12700 skrydžių. Skrydžiai yra abu vidaus ir tarptautiniai visas vieno terminalo naudojimas. Maršrutai keičiasi priklausomai nuo metų laiko. Tai yra daugiausia pigus avialinijos oro uostas su daug vidaus Ispanijos operatorių, skrendančių daugiausia į Madridą

Žemai kainos avialinijos apima Ryanair, Easyjet, Orinį Berlyną, Jet2. Jų skrydžių dauguma yra nuo Pavasario iki galo Rudens ir aptarnauja daugiausia vietinį turizmo sektorių. Yra, daugelis eksglosto, kas gyvena rajone, kas yra pagrindiniai šio oro uosto vartotojai taip pat.

Oro uostas turi vieną aukšto terminalą. Iš tikrųjų neturi reikšmės, ar jūs įstojate per Atvykimus ar Išvykimą, kadangi jie yra iš esmės tame pačiame pastate. Yra pora parduotuvių Išvykime ir kavinėje, kuri aptarnauja ir atvykstančius, išvykdama ir kitus ten, kad pasakytų viso labo ar sveikas. Kai tik jūs registravotės anapus savo krepšių, išvykimo saugumo zidiniu apdaila rajonas yra tik aplink kampą. Eilė čia yra retai daugiau kaip 10 minučių ir dažnai mažiau.

Vieną kartą per saugumo skaitytuvą jūs pasirodysite didelėje stačiakampėje erdvėje, tai yra svarbiausias Laukiamasis. Yra pora neapmokestinamų parduotuvių, kavinė ir Metro greito maisto parduotuvė, kad sulaikytų jus linksmintą, kol jūs laukiate. Daug sėdimų vietų yra pasiekiamas ir, žinoma, tualetai. Išvykimo vartai yra "durys", kurios vadovauja ant oro uosto gudronuotos skaldos dangos su kabinomis avialinijoms, kad panaudotų, tikrindamos jūsų asmens tapatybės dokumentą ir įlaipinimo taloną. Kai jūsų vartus kviečia, jūs galite pamatyti visus penkis jų. Įsitikinkite, kad jūs esate teisingoje eilėje, kartais kreditai internetu jie persikloja!

Kai tik jūsų dokumentai ir asmens tapatybės dokumentas yra tikrinti, jūs esate palydėtas lauke į "holdingo rajoną". Paprastai tai nėra problema, kadangi San Javier rajonas turi daugiau kaip tris šimtus saulės šviesos dienų kasmet. Po kelių minučių jūs esate vestas į lėktuvą, kur paprastai jūs galite sėsti į naudojimą ir priekis ir išauginti žingsnius. Yra, žinoma, pagalbos tiems su negebėjimu ar problemomis, naudojant laiptelius, nors aš manau, kad jūs prašote tai iš anksto. Vieninteliai laipteliai yra įeinantys ir iš lėktuvo.

Kai jūs pakylate, įsitikina, kad jūs ieškote lango. Paprastai pietų pakilimui pilotas vadovaus bankui kairėn, kaip jūs pakylate. Tai pareikš nuostabų požiūrį gražaus kovo Menor lagūna ir Viduržemio jūros pakrantė.

Nusileidimas oro uoste yra paprastai greitas, net jei jūs turite bagažą. Lėktuvai palieka tiktai kelis šimtus metrų nuo bagažo rajono, tokiu būdu jūsų bagažas neturi toli važiuoti. Yra tiktai keturi konvejeriai, tokiu būdu nedaug gali sugesti, ir jūs paprastai turite savo bagažą greitai po nusileidimo. Tai yra trumpas pasivaikščiojimas nuo lėktuvo į paso kontrolę. Šis rajonas nėra dažnai komplektuojamas. Jei tikrinimas vyksta tada, tai yra paprastai greitas procesas, ir eilės yra minimalios, jei bet kas apskritai.

Nedelsiant po bagažo rajono išvykimo yra automobilių nuomos rašomųjų stalų, "sutinka ir sveikina" rajoną ir paskui išėjimą. Oro uosto automobilių stovėjimo aikštelė yra per kelią už oro uosto terminalo. Automobilių aikštelės užmokesčio mašinos yra prieš automobilių stovėjimo aikštelę šalia terminalo.

Jei jūs važiuojate, naudodamas rankų bagažą, jūs galite būti ir iš Murcia San Javier oro uosto per minutes. Oro uosto dalys buvo neseniai atnaujintos, ir tai yra labai gražus, švarus ir tvarkingas oro uostas. Nėra nieko "sujaudinimas" apie tai, bet tai tik dirba ir jei jūs lankote Mar Menor, Kosta Calisa, Ispanijos Mursijos dalį tada, tai rekomenduojama. Jei jūs esate gana laimingas turėti privataus reaktyvinio lėktuvo ar jūsų savo lėktuvo naudojimą tada, jūs galite panaudoti oro uostą taip pat.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.