Pigios keliones

Pigios kelionės Europoje: kaip nebrangiai paatostogauti

parašė , 2013-09-26 08:23

Galvojate apie turistavimą Europoje? Tai gali būti Jūsų pigios keliones pradžia. Turistavimas yra vienas iš pigiausių keliavimo būdų, kadangi toks keliautojas yra pasiryžęs pamatyti daugiau už mažesnes išlaidas. Jis gali rinktis ne tik pigesnes gyvenimo sąlygas, bet ir pigiausias transporto alternatyvas.

pigios kelionesTuristavimas tampa vis populiaresne ir pigesne keliavimo alternatyva Europoje. Toks pigios kelionės būdas suteiks Jums daugiau patirties, susipažinsite su daugiau žmonių, bei geriau pažinsite vietines kultūras. Štai keletas patarimų, kaip pakeliauti neišleidžiant visų savo santaupų.

Susiplanuokite savo kelionę

Kelionės planavimas yra vienas iš svarbiausių būdų, kaip padaryti ją pigia (ar pigesne). Galbūt tai gali prieštarauti turistavimo gyvenimo būdui, bet patikėkite, jeigu norite pigios kelionės, privalote viską susiplanuoti iš anksto.

Štai keletas svarbių klausimų į kuriuos turėtumėte atsakyti prieš kelionės planavimą.

Koks yra mano biudžetas?

Tai yra vienas iš labiausiai pamirštamų dalių planuojant pigią kelionę. Jūs galite greitai suprasti, kad turistavimas nėra jau tokia pigi kelionė, kaip iš pradžių galvojote. Kainos Europoje gali stipriai svyruoti, priklausant nuo daugybės faktorių, tokių, kaip regionas, metų laikas, ką norite pamatyti, kur norite išeiti, ir ar pažįstate žmonių toje šalyje.

Taip pat į savo planuojamas išlaidas įtraukite ir keliavimo kainą. Lėktuvų bilietų kainos gali skirtis priklausomai nuo to, kur keliausite. Taip pat į kainą įeis Jūsų bagažas, jeigu norėsite didesnės kuprinės, paso padarymo išlaidos, jei norėsite keliauti ne Europos Sąjungos srityje, kelionės draudimas, kelionės gidas, ir kiti reikalingi dalykai.

Koks kelionės tikslas?

Pagalvokite, kodėl norite pakeliauti po Europą? Ar tikslas yra ištirti naujas kultūras ir aplankyti muziejus? O gal norite pasipraktikuoti savo Ispanų kalbos žinias? O galbūt norite sužinoti, iš kur yra kilę Jūsų proseneliai? Jūsų pigios kelionės tikslas gali skirtis dėl daugelio faktorių.

Kiek laiko galiu keliauti?

Planuojate turistauti visą vasarą ar tik pavasario atostogas? O galbūt norite išvykti visiems metams? Šis faktorius yra labai svarbus planuojant pigią kelionę.

Kada planuoju keliauti?

Kada norite pradėti savo kelionę po Europą? Vasara yra populiariausias laikas, kuomet Jūs sutiksite daug naujų žmonių ir galėsite pilnai mėgautis paplūdimiais ir visa kita. Tačiau, šis metų laikas yra pats brangiausias, o viešbučiai dažniausiai būna perkrauti. Pagalvokite, kokį kompromisą galėtumėte padaryti.

Kurią Europos dalį norite pamatyti?

Europa yra didžiulė, ir kiekviena šalis turi savo skirtumų. Netgi kiekvienas miestas skiriasi nuo kitų. Taigi, pagalvokite apie kelionės tikslą ir pasirinkite regioną, kuris padės jums pasiekti tikslus. Jeigu norite paplūdimio linksmybių, rinkitės Portugaliją, Pietų Ispaniją, ar Prancūzijos Rivjerą. Jeigu esate labiau linkęs į kultūrinį pažinimą, Italija ir Prancūzija bus kaip tik.

Su kuo turistausite?

Planuojate turistinę kelionę ne vienas? Jūsų pigios kelionės kompanionas yra kitas labai svarbus faktorius, renkantis, kur ir kaip keliauti.

Transportas pigios kelionės po Europą metu

Transporto būdai keliaujant Europoje gali būti labai brangūs, todėl prieš kelionę turite apsvarstyti visas galimybes ir pasirinkti tinkamiausį.

Traukiniai

Vienas ir lengviausių būdų keliauti Europoje – traukiniai. Jeigu planuojate keliauti dažniau ir ilgesnes distancijas su traukiniu, įsigykite Eurail pasą. Tačiau toks būdas gali būti pigesnis tik keliaujant tarptautinius maršrutus ir ilgesnes distancijas. Regioniniai traukiniai gali būti pigesni. Tad prieš planuojant, ištyrinėkite visas galimybes.

Oro transportas

Pigių skrydžio Europos kompanijos (Ryanair, EasyJet, Aer Lingus, Trasavia) prisidėjo prie pigesnių ir greitesnių kelionės transporto būdų. Svarbu užsisakyti bilietus iš anksto, priešingu atveju bilietų gali nelikti ar pabrangti. Taip pat įvertinkite tai, kad šios kompanijos dažniausiai skraido į tolimesnius oro uostus. Tad prie šių išlaidų pridėkite transporto išlaidas į (ir iš) miesto centrą.

Autobusai

Nors tai nėra labai patogus būdas keliauti, tačiau gali sutaupyti Jums pinigėlių. Pasidomėkite, kiek kainuotų tarptautiniai traukiniai (nors manau Jums prireiks ir tarpmiestinių).

Automobilis

Jeigu keliaujate su grupe draugų, pagalvokite apie kelionę automobiliu. Padalinus visas išlaidas ant keturių asmenų, gali gautis gan pigi kelionė. Galite pasvarstyti tiek apie automobilio, tiek apie kemperio nuomą.

Apgyvendinimo būdai

Šios išlaidos gali stipriai prisidėti prie Jūsų kelionės išlaidų, ypač keliaujant ilgesniam laikui. Geriausi hosteliai greitai išgraibstomi, ypač piko sezonu, tad derėtų užsiregistruoti iš anskto. Pagalvokite, gal turite draugų, pas kuriuos galėtumėte apsistoti. O gal Jūs esate nieko prieš už koučsarfingą (angl. Couchsurfing)? Panaršykite internete specialiose koučsarfingo svetainėse galbūt rasite žmonių, kurie priims Jus nemokamai pagyventi, arba bent aprodys apylinkes.

Daugiau pinigų taupymo patarimų

·         Patikrinkite, ar šios pigios kelionės maršruto vieta siūlo tam tikrų nuolaidų tam tikromis dienomis. Pavyzdžiui, kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį galite nemokamai aplankyti muziejus, tokius, kaip Luvro, Musee d‘Orsay ir Pikaso muziejų.

·         Jeigu esate studentas, nepamirškite tarptautinio studento pažymėjimo. Su juo galėsite gauti nemažai papildomų nuolaidų.

·         Venkite brangių pietų restoranuose. Nusipirkite pagaminto maisto vietinėse parduotuvėlėse ar greito maisto kavinėse.

·         Nepirkite suvenyrų. Leiskite savo atminčiai, fotoaparatui ir dienoraščiui būti geriausiu Jūsų suvenyru pigios kelionės metu.

·         Taupykite gėrimų sąskaita iš anksto ieškant, kur galite išeiti ir, kas siūlo specialias laimingąsias valandas.

Keliavimas yra nepaprasta patirtis. O turistaujant patiriama dar daugiau. Vadovaukitės šiais patarimais ir Jūs būsite pakeliui link savo pigios kelionės po Europą tikslo. Ar pasiruošę ištyrinėti pasaulį?

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.

Paskolos jūsų kelionei

parašė , 2012-01-19 10:30

Jei jūs norite nueiti atostogaujant, bet galėti leisti sau didelį užmokestį kiekvienas eina, tai jūs galėtumėte norėti galvoti apie paskolos kelionės tikslui išėmimą. Daug žmonių niekada nepasiekia, kad važiuotų į vietas, kurių jie nori dėl einamosios pinigų cirkuliacijos trūkumo. Tačiau, vis daugiau kompanijų siūlo paskolas specialiai kelionei ir šventėms. Jei jūs norite žinoti daugiau apie šitas šventės paskolas, tai yra kai kurie patarimai apie paskolos kelionės tikslais išėmimą.

Kelionės pasiėmus paskolą

Kelionės paskolos yra asmeninės negarantuotos paskolos forma, nors jūs galite taip pat gauti gautas kelionės paskolas tam tikromis aplinkybėmis. Jūs galite paprastai skolintis tarp 1000 Lt ir 7000 Lt, priklausomai nuo jūsų aplinkybių ir kiek jūs turite pasiskolinti. Atmokėjimo ilgis yra trumpesnis negu tradicinės negarantuotos paskolos, su tipiškais terminais būdami tarp 1 ir 4 metų. Jūs sumokate paskolą kas mėnesį, kadangi jūs būtumėte bet kokia kita paskola. Palūkanų normos yra gana konkurencingos, ir diapazonas tarp 7 ir 10 %.

KelionesAr verta pasiimti kelionės paskolą?

Yra daug priežasčių, kodėl jūs galėtumėte norėti panaudoti kelionės paskolą, net jei jūs galėjote leisti sau šventę su savo santaupomis. Daug švenčių reikalingas didelio mokesčio, atviro, kad gautų užsakymą, ir tai gali būti įtampa ant kažkieno finansų. Kelionės paskolos gavimas leis jums užmokėti už visas jungtines šventės kainas, vis dar turėdamas pakankamai pinigų, kad gyventų šiuo momentu. Kelionės paskola gali leisti jums važiuoti į vietas, jūs visada svajodavote ėjimo, bet manydavote, kad jūs niekada nenueitumėte į tai, todėl, kad jūs negalėjote taupyti pakankamai pinigų tuojau pat.
For additional local Feng Shui visit orientarts.
Skaityti visą straipsnį 'Paskolos jūsų kelionei'»