Siuolaikinis virtuviniai baldai

Šiuolaikiniai virtuvės baldai

parašė , 2012-12-31 07:50

Švytėjimas ar lygūs matte šiuolaikinės virtuvės prietaisai reikalauja panašių šiuolaikinių Virtuvės baldai draugiškumo. Tai būtų klaida suporuoti šituos “futuristinius” objektus su pigiais virtuviniais baldais ar net virtuviniais šalies baldais. Kad būtų šiuolaikiniai paklausimai kažkam daugiau, ir tai gali būti šiek tiek sunkiu užsakymu prisipildyti kai prieita prie teisingų šiuolaikinių virtuvinių baldų. Jūs tikėtina surasite daug labiau tradicinio pasiūlymo tipiškose virtuvinėse baldų parduotuvėse, bet galima gauti kažką, kas yra ašmenys ir pažengęs.

Taip, apie kokius baldus mes kalbame čia, tiksliai? Mes nekalbame niekas mažiau, negu išpuoselėti ir moduliniai paviršiai, kurie apibrėžia iš tikrųjų šiuolaikinę projektuotojo virtuvę. Kontrviršūnės ir net kabinetų ir indaujų paviršiai yra išpuoselėti, ir tokiu būdu taip turi jūsų baldai būti.

Išreiškiant stalais, galvokite minimalus. Jūs norite kažko, kas atrodo lengvas, kadangi plunksna, kaip tai galėjo plaukioti. Keli net pasirenka stiklinius stalus, kurie galėtų tiktai pažiūrėti pusė ten. Duokite atsargų apsvarstymą stalo pagrindui, jei jūs pasirenkate stalą su stikline viršūne, kadangi tai apibrėš žvilgsnį ne tik stalas, bet visa virtuvės baldai be to.

Pietų kėdės yra taip pat svarbios, ir tai vėl labiau net taikomas, kai stalo viršūnė yra, žr. – per. Apmuštos kėdės gali atrodyti gražios ir būti patogios, kad sėdėtų, bet turėtų galvoje, kad galėtų būti sudėtingiau palaikyti jų pasirodymą, kadangi laikas tęsia. Audinys gauna laisvą, ir lengvą dažytą kėdžių dėmę lengvai. Tai yra dėmė, kuri nebus lengva atsikratyti nuo, nors tai iškiš kaip skaudamas nykštys kitaip nepriekaištingoje Virtuvės baldai.

Svarstykite salos virtuvės viduryje dėjimą. Tai kuria regimąsias palūkanas ir plečia darbo erdvę žymiai. Projektuodamas nuo įbrėžimo, svarstykite išsidėstymą krosnies, orkaitės, ir sugerkite salą. Tai yra šiek tiek radikalus išvykimas nuo visur esančio tradicinių virtuvių projekto, kuris pakelia krosnį prieš sieną. Tai taip pat ganėtinai funkcinis, leidžiant virėją žvilgčioti į kambarį priešingai įdėmiam žvilgsniui į Lauko baldai.

sagame66

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.