Lektuvo dazymo

Dideli įvairiaspalviai lėktuvai yra daug sunkesni tvarkytis – leidžia mane aiškinti, ką aš turiu

parašė , 2012-03-17 12:52

ikas. Kaip gal Jūs norėtumėte išgirsti pirmas kreditas nemokamai ir įdomus skanėstas apie plovimą didelio lėktuvo, specialiai reisinių lėktuvų? Gerai, aš turiu temą, apie kurią jūs galbūt neišgirdote daug, net jei jūs esate avialinijos pramonėje ar vyksta dirbate kompanijoje, kuri taip pat siūlo lėktuvo plovimo paslaugas.

Buvo įdomus straipsnis neseniai New York Times per Kūčias tituluotas 2011; "Ant Reaktyvinio Eksterjero, Vanilės Parado," prie Jad Mouawad, kuris išdėstė;

" Po beprotiško lenktyniavimo ir svirduliuojančių nuostolių dešimtmečių, vidaus avialinijos paėmė blaivesnį metodą verslo skridimo, su jų pirmu prioriteto pelnymu. Ir tokiu būdu įmantrūs fiuzeliažai ir gyvybingos dažų darbo vietos – atsimena, kad TWA drąsios raudonos linijos – nuėjo kelias nemokamų valgių, pagalvių, ir tikrino krepšius
Skaityti visą straipsnį 'Dideli įvairiaspalviai lėktuvai yra daug sunkesni tvarkytis – leidžia mane aiškinti, ką aš turiu'»

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.