Uranian astrologija eina 2009 prognozė

parašė , 2013-01-08 07:39

Laukite 2009 m. kovo būti pilnas įvykių, kadangi jūs pamatysite nuo Orų prognozė rytoj apačioje.

Anksčiau, negu mes pradėsime, aš Orų prognozė rytoj paaiškinimą kai kurių terminų, kurie galėtų būti naudingi tiems jūsų, kas yra mažai pažįstamas Uranian Astrologijai.

Pirma trukmė yra Anticia, kuris yra sunkiausia dalis Uranian sistemos astrologijos, ir apibūdina balansą ir simetriją.

Pavyzdžiui, planeta yra ant kitos planetos Anticia, kai vidurys tarp dviejų yra 0 laipsnių kardinolų, kitaip žinomų kaip Avinas ar kardinali ašis. Tai reiškia, kad dviejų apimtų planetų energija bus užbaigta viešai, ir apima mases. Tuo labiau, kad 0 laipsnio Avino yra susijęs su pasauline ašimi. Kovą tai įvyks dažnai.

Aš taip pat naudosiu daugiau transneptunian planetų, kad ši astrologijos sistema yra žinoma dėl įtraukimo:

Cupido: Šeima, santuoka, grupės ir bendruomenė, visuomenė kaip socialinė grupė, menas ir menininko kolonija. Neigiama pusė yra grupinumas ir išskirtinumas.

Hades: Paslaptys, reikalai, kurie gali būti bjaurūs, niekšiški ar blogi. Mes visi žinome, kad tai gali būti turima savyje paslaptyse. Hades taip pat turi bendro su trimis pagrindinėmis profesijomis: medicina, ypač chirurgai; astrologija; ir prostitucija (ne būtinai tame užsakyme). Aš, vienam, manau, kad mes turime apimti teisėtą practic es kaip Hades manifestacija. Advokatų veiksmai yra kartais daugiau nusikaltėlio negu jų klientų veikla. Hades taip pat turi bendro su skurdu ir skurdumu. Mūsų laikraščiai ir žinių laidos atkakliai dirba, kad Orų prognozė rytoj mus žinančius, kad niekas nėra apsaugotas į Hades padarinį.

Dzeusas: Ugnis, mechanizmai, raketų sprogstamosios medžiagos. Valdžia pakilti virš, produktyvus atlikimas, kūrybiška energija. Tikslas orientuotas. Bebaimis ir nepriklausomas. Neigiama pusė yra neteisingai nukreipta ar iš kontrolės energijos kaip įniršis. Per didelis pasitikėjimas ir savimana. Dauginimasis greičiau tas sukūrimas.

Kronos: Vadovas, lyderis, tėvas, meistras, karalius, taurumas. Valdžia, teisėjas, D.A. vadovauja gydytojui, boso vyrui/moteriai. Valstybės galva, policija. Nepriklausomybė ir meistriškumas. Kronos yra bet kas, iki ko pažiūri ir laikytas aukštoje pagarboje.

Apollon: kombinacija Jupiterio ir Dvynių, ir išverstas į masinę komunikaciją ir/ar didelį pasisekimą. Tai taip pat turi bendro su tolimomis ir nutolusiomis vietomis. Tai yra komercija, prekyba ir mokslas. Stiprus Apollon kiekvienas gali išeiti su žmogžudyste. Didžiosios valstybės intelekto, ir įvairovė. Neigiamas, per didelis pasitikėjimas, pražiūrėjo detales, nematydamas medžius nuo oras Klaipėdoje.

Admetos: Maldavimas ir gyvenimo galas. Tai yra gimda ir kapas. Uždarytas erdvėje kaip drabužinės, dėžės ir karstai. Tai yra ciklai, sujungti su uždarytu ateitose į galvą erdvės skalbimo mašinose. Tai atstovauja tvoroms, kurios apsupa erdvę. Dauguma Uranian astrologų turi stiprų Admetos, todėl, kad mes naudojame klaviatūras, kurios pasuka ir naudoja centrą ir gilią koncentraciją. Plius žaliava, atliekų užkasimai, nekilnojamasis turtas ir ilgaamžiškumas.

Vulcanus: Šis transneptunian atstovauja didelei jėgai, galingai jėgai, ir vulkaniniam išsiveržimui. Tai yra gyvybingumas ir geri jėgų atgavimo įgaliojimai. Visagalybė, jėgainės ir audros. Smurtinis ir iš kontrolės energijos yra Vulcanus neigiama pusė.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.