Išmokite susidoroti su ekstremaliomis gamtinėmis sąlygomis

parašė , 2013-01-07 13:27

Būsimos prognozės numato, kad pasaulinė temperatūra tikėtina tęs didėti. Globalinis atšilimas ne tiktai atneš karštesnę temperatūrą bet taip pat ir ekstremalesnes gamtines sąlygas: sunkios audros, intensyvus prasiveržimas karščio, ir blyksnio patvinimas.

Jau pasirodė, 2012 metai buvo nelyginiai išreiškiant orai Vilniuje. Balandis ir birželis buvo šlapiausi kada nors įrašyti Jungtinėje Karalystėje, dar įvyko, savaitė gegužę buvo karščiausia ant įrašo taip pat. Staigūs potvyniai padarė rimtą žalą namams ir firmoms per šalį, ir net buvo nukentėjusiųjų priežastis.

Mes visi sužinojome iš mūsų patirties per kelis praėjusius mėnesius, kad orai Vilniuje negali būti kontroliuotas nesvarbu, kiek lietus šoka, mes šokame, ar kiek maldavimo mes sakome prieš gulimo metą. Tai yra nenumatytos aplinkybės.

Mes galime, tačiau, pasiruošti tam, kas turi vis dar atvykti. Paimkite žymų metodą ir nepanikuokite. Mes esame visi tame kartu galų gale.

Staigūs potvyniai

Didžiausia problema su staigiais potvyniais yra jų nenuspėjamumas, vadinasi jų vardas. Jie įvyksta, kai lietus neturi niekur nueiti, kai upės susprogdino savo bankus, ir kai dirvožemis ir vietinė drenažo sistema yra registruotas vanduo.

Jei lijo sunkiai daugiau kaip dieną, klausykite radijo. Tai yra vienas iš patikimiausių būdų sužinoti tik, kaip sunkiai jūsų rajonas bus tikėtina paveiktas, ir tai yra efektyviausias kelias orai Vilniuje įspėjimui, kuris bus paskelbtas. Jei yra net mažiausio staigių potvynių pavojaus, patvirtinkite savo duris ir bet kokius žemus langus su smėlio maišais. Sunkiose situacijose jie yra išduoti vietos tarybos.

Ramus buvimas ir pokalbis su jūsų šeima. Jei bet kas turi palikti namą, susitarti pasilikti reguliariame kontakte su vienu kitu. Jei jūs turite numylėtinius, garantuojate, kad jie yra viduje ir kad bet kokie katės ar šuns atvartai yra uždaryti. Supakuokite nepaprastus krepšius su keliais drabužių pakeitimais tuo atveju, jei jūsų rajonas orai Marijampolėje būti evakuotas.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.