Kopecios wergner

Teisingos kopėčios teisingam darbui

parašė , 2013-01-05 07:17

Įvairių tipų Kopėčios yra beveik kiekvienuose namuose ir darbo vietoje. Yra pailginamų kopėčių, žingsnio kopėčios, ridendamos kopėčias, taisė plienines kopėčias, darbo platformas ir skirtingus specialių kopėčių tipus, kad pritaikytų specifinį poreikį.

Pailginamos kopėčios yra, paprastai žino tarp kiekvieno. Dauguma pailginamų kopėčių yra padarytos iš aliuminio ar stiklo pluošto. Aliumininės kopėčios siūlo lengvesnius svorius, kurie daro juos lengvesnius panaudoti vidutiniam asmeniui. Dauguma pailginamų kopėčių atvyksta į aukščius nuo 16 – 60 pėdų, ir svorio galias 250 – 375 svarai. Pilnas svorio reitingas gali būti panelės, vadovaujančios manantis, kad dauguma geriausių kokybiškų kopėčių kaip Werner kopėčios yra testas į keturi kartai nustatytą gebėjimą. Stiklo pluošto pailginamos Kopėčios yra pasirinkimas, kurį jūs norite pasirinkti, jei jūs ketinate daryti elektrinį darbą ar dirbančius artimus elektrinius šaltinius. Stiklo pluošto rėmas neves elektros, laikančios vartotoją, saugesnį nuo elektrinių sužalojimų. Kita ypatybė, kuri yra plius pailginamose kopėčiose yra “D” rungs. Tai reiškia, kad aukščiausia rungs pusė yra plokščia. Tai duoda vartotojui saugesnę atramą, pakylant aukštyn ir žemyn po kopėčias.

Žingsnio kopėčios yra kitos bendros kopėčios, tačiau gali pasiūlyti daug papildomų ypatybių, apie kurias dauguma žmonių galbūt negalvoja. Standartinis žingsnio kopėčių projektas yra beveik visuotinis. Bet jūs galite gauti juos su viršūne, kuri yra suprojektuota, kad laikytų įvairius įrankius. Kai jūs dirbate nuo žingsnio kopėčių, kad įdiegtumėte šviesą, dažus ar bet kokią kitą užduotį, jums reikia šių kopėčių, tai gali būti griozdiška, kad turėtų laikytis ant visų įrankių, kurių jums reikės. Yra žingsnio kopėčių, suprojektuotų skirtingiems užduoties tipams. Keli turi aukščiausius žingsnius, suprojektuotus, kad laikytų tapybos įrankius tokius kaip šepečiai ir kasetė. Kiti yra suprojektuoti, kad laikytų sraigto vairuotojus, elektrinius sraigto ginklus, pliers ir kitus rankų įrankius. Ši ypatybė gali padaryti bet kokį darbą daug lengvesnį ir dirbantį nuo kopėčių daug saugesnis.

Kai prieita prie besiridenančių kopėčių yra keli stiliai, kurie tinka šioje kategorijoje. Yra pagrindinių svyruojančių saugumo kopėčių. Šis kopėčių stilius daug yra panašus į laiptus ant ratų su turėklais, kylančiais laipteliai ir aplink aukščiausią platformą. Labiausiai atvyktas su standartiniais laiptelio gyliais 7 ar 10 colių ir aukščiausia 14 colių platforma. Dauguma gamintojų siūlo gilesnes aukščiausias platformas, jei jums reikia papildomo kambario, kad dirbtumėte nuo kopėčių. Saugumo kopėčių supimas taip pat atvyksta į lengvą kopimo modelį. Šitos Kopėčios yra padarytos su žingsniais, kurie yra 48 ar 50 laipsnio nuožulnumo į žingsnį. Tai įgalina vartotoją į lengviau ir saugiai naudoti kopėčias be turėklų naudojimo. Šios tipo kopėčios yra vertos papildomų sąnaudų, jei jūs naudosite kopėčias, kad neštumėte dėžes ar kitus dalykus aukštyn ir žemyn nuo lentynų. Kitas besiridenančių kopėčių tipas yra sulenkimas ir parduotuvė. Šis besiridenančių kopėčių tipas yra labai panašus į standartines saugumo kopėčias. Svarbiausias skirtumas yra šios stiliaus kopėčios, gali būti sulankstytas, kad tai galėtų būti lengviau perkeliama ar sukaupiama mažiau erdvės. Kopėčių supimas paprastai atvyksta į 1 – 15 žingsnio modelių. Daugumą šitų kopėčių padaro su žingsniais 10 colių atskirai. Todėl 10 žingsnio kopėčių turėtų aukščiausią 100 colių platformos aukštį. Kiti žingsnio modeliai dirba tas pats tame, kad jis vaizdavo aukštį kopėčių, kurių jūs, galbūt, reikiate. Kitas besiridenančių kopėčių tipas yra besiridenanti darbo platforma. Šis stilius gali būti vienu ir dvigubu įėjimu. Šis kopėčių tipas yra panaudotas, kai jūs leisite pailgintą laiką ant kopėčių, dirbančių ties įranga ar kita užduotimi, kurie reikalingas, kad daugiau nuolatinės erdvės dirbtų saugiai. Šis kopėčių stilius paprastai atvyksta į modelius nuo 3 iki Santechnika

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.