Tarptautinė skrydžio užsakymo tendencija 2015

parašė , 2015-09-01 09:15

Daug pranešimų užsimena į ryškesnę globalinės aviacijos pramonės ateitį. Vežėjai turi auksinę fazę, kur reikalavimas didėja, ir operacijos kaina mažėja. Pagal ekspertus, šitos rinkos situacijos buvo labai būtinos, kad atneštų pusiausvyrą rinkoje, kuri buvo sulėtinta po praėjusių kelių metų dėl įvairių priežasčių. Tai yra priežastis, kad dauguma paslaugų teikėjų prideda gebėjimą ant populiarių maršrutų ar prideda naują tarptautinį skrydžio užsakymo pasirinkimą greta vidaus vieno dolerio banknotų. Ekspertai, po praėjimo sudėtingų skaičiavimų ir nuodugniai analizės, priėjo prie išvados, kurie žydi turizmo pramonėje, vadovaus, kad padidėtų skrydžio užsakymo skaičiumi kitais metais. Skrydžio užsakymo tendencija kitose rinkose buvo paminėta po rezultatų analizavimo

Indija

Dauguma verslo keliautojų išrinko Delį ir Mumbai kaip dažnai važiuoti vidaus maršrutai, kadangi abu miestai yra politinės ir finansinės sostinės šalies, atitinkamai. Akivaizdu, kad dauguma keliautojų, nekantriai laukiančių komercinės operacijos, nueis į šitas vietas kaip štabas, ir zoninės milžiniškų verslo konglomeratų įstaigos yra paprastai esančios šituose dviejuose miestuose. Be to, į tai, Ahmedabadas yra taip pat tarp verslo centrų; vadinasi, daug žmonių važiavo į ir nuo šio miesto taip pat. Išskyrus tai, Goa pasirodė kaip aukščiausi šventės maršrutai, sekti kitų vidaus vieno dolerio banknotų paplūdimio miestų. Tačiau, atveju tarptautinių maršrutų, žmonės teikė pirmenybę azijiniams miestams, kuriuose Dubajus pralenkė diagramą. Dažnis Delio, Mumbai ir Ahmedabado į Dubajaus skrydžius buvo padidintas žymiai. Pranešimas taip pat mini stačią kylančią į viršų kreivę lakūnų skaičiumi, kai palyginti su praėjusiais metais ir surado, kad pridėjimas gebėjime, nuolaida ant airfares greta padidinto affordability priveda prie šitų nepaprastų rezultatų. Ne tiktai skrydžiai, bet viešbučio užsakymas taip pat paliudijo kilimą, ypač biudžeto turto skyriuje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Artymųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos Sritys

Ekspertai laikėsi pakeitimų kelionės struktūros šitose srityse. Lauke ir orinių keliautojų antplūdis liko nepasikeitęs iki sezonų. Jie šventė kelis ar kitą atvejį per metus. Be to, į konsistencijos atlikimą visi apie metus, Ramadano savaitė buvo labiausiai užsiėmusi vežėjams. Jie turėjo pridėti gebėjimą ant kelių maršrutų, kad atitiktų paklausą. Daug keliautojų nuo visų per Žemės rutulį nusprendė nueiti Saudo Arabijos bilieto užsakymui, kad švęstų atvejį su jų draugais ir šeima. Tarp įvairių maršrutų, Džakarta buvo populiarus maršrutas, važiuotas nuo Azijos šalių. Pranešimai taip pat manė, kad skrydžiai Saudo Arabijoje tęsė užaugti greitu tempu, ir gebėjimas buvo pridėtas pagrindinių avialinijų kaip AL Maha Avialinijos, Flynas ir Saudia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Europa vis dar liko populiarų tarptautinį maršrutą tarp keleivių nuo Saudo Arabijos, ir dauguma žmonių pasirinko skrydį ir viešbučio paketus, darydami rezervavimą. Tačiau, ieškantys šeimos malonumo ir atsipalaidavusios kelionės kelionės antra, pasirinko Dubajų kaip jų mėgstamą maršrutą. Laukdamos šio vystymosi turizmo Dubajuje, naujos sutarimo ypatybės yra taip pat statomos. Šis apsipirkimo maršrutas pralenkė diagramas skrydžio, rezervuojančio net nuo kitų sričių. Pranešimai mano, kad ir Indija, ir Artymųjų Rytų rinka yra tarp daugumos pelningų vieno dolerio banknotų, ir nauji globaliniai aviacijos paslaugų teikėjai gali taip pat būti pamatyti, įkurdami jų verslą šitose šalyse, per artimiausius metus vadovaujančiose, kad smuktų oriniuose mokesčiuose už važiavimą.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.