Patirkite magiją Afrikos su skrydžiu į Angolą

parašė , 2012-12-21 13:45

Daug žmonių, kurie važiuoja į Afriką šventėse nesupranta pasiekiamų maršrutų įvairovės. Tuo metu, kai tokios tradicinės safario šalys kaip Kenija ar Pietų Afrika greita paskola yra paprastai brangios, kad važiuotų į per maksimalų kurortinį sezoną, yra kai kurios truputį žinomos alternatyvos, kurios siūlo panašias atrakcijas airfare frakcijoje. Angola yra viena tokia šalis, ir žvilgsnis į jos atrakcijas padės jums identifikuoti, kodėl tai suteiks jums ir jūsų šeimai su visą gyvenimą trunkančiomis atmintimis.

Skrydžiai nuo Jungtinės Karalystės į Angolos žemę šalies Tarptautiniame Oro uoste kapitale Luandoje. Tarptautinių Avialinijų šeimininkas turi skrydžius į Luandą, bet didžioji dalis apima sustojimą ar du palei kelią. Bendriausi sustojimai tarpusavio ryšiui yra Johanesburgas Pietų Afrikoje ir Adis Abeboje Etiopijoje
Kai kurios ne britų avialinijos gali padaryti sustojimus savo gimtosiose šalyse be to.

Tuo konfiskuotu automobiliu aukcionas metu, kai Angola yra viena iš greičiausių besivystančių šalių Afrikoje, turizmo infrastruktūra yra jos kūdikystėje, ir keliautojai turi eiti pirma dalies savo paprastos prabangos. Tačiau, iki autentiškos Afrikos patirties aprūpinimo, keli kiti maršrutai atvyksta arti. Taip pat svarbu atsiminti, kad Angolos valstybinė kalba yra portugalų, ir jūs galite būti keblioje padėtyje surasdamas bet ką, kas kalba sklandžia anglų kalba.

Luanda savarankiškai yra gana šiuolaikinis Afrikos miestas palei Angolos Atlanto kranto liniją į šalies šiaurę. Tai yra vienas iš kelių miestų šalyje, kur jūs surasite aukštą klasę tarptautiniai viešbučiai, klubai ir restoranai. Yra be to gražių paplūdimių, ir kaimyninė Massulo Sala turi kai kuriuos puikius saulės maudymosi taškelius taip pat kaip vandeninio sporto įvairovę, kad leistų sau malonumą. greitas kreditas

Pagrindinė atrakcija į Angolą yra, žinoma, gyvūnija ir augalija ir natūralus peizažas. Lubango Kalnai ir Bicuari Nacionalinis parkas siūlo daug įžvalgiam lankytojui šitoje dviejose pagarboje. Geriausias būdas turėti gyvūniją ir augaliją ir natūralų Angolos peizažą prisijungia prie grupės ekskursijos. Kelionės paketai pasiūlys daug galimybių ištirti šalies atogrąžines džiungles, dykumos vietas, krioklius taip pat kaip prieinamumą jums galimybė susitikti su vietiniais gentiniais žmonėmis akis į akį.

Šeimos į giliausias Afrikos dalis planavimas gali atrodyti gąsdinimu net labiausiai važiuotam. Jūs galite tačiau išvengti daugumos žagsulio, naudodamas internetines Jungtinės Karalystės skrydžių paslaugas, kad išrinktumėte geriausius pasiūlymus ir knygos bilietus. Jūs taupysite pinigus ir duosite jūsų šeimos atmintis, kad truktumėte juos gyvenimo trukmė.

Rašyti komentarą

Vertingi patarimai keliones dar tik planuojantiems ir jau keliaujantiems! Sužinokite daugiau apie paskolos galimybę jūsų planuojamai kelionei.